22 Ekim 2018, Pazartesi | ChatVakti.Com
ana sayfa ANA SAYFA
chat SOHBET
HABERLERHABERLER
OYUNOYUN
PAPARAZZIPAPARAZZI
VIDEOVIDEO
sinema SINEMA
Sitene sohbet ekle
Sitene sohbet odası ekle!
Günlük Burçlar
burçlar
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık
Sitene günlük burç ekle
resim
»Mini Bot
»Ping Pong Savaşı
»Street Fighter
»Su Damlasi Vur
»Tank Bombala
»Tank Savaşı
»Teke Tek Mac
»Uzayda Savaş
»Çiçekleri Birleştir
»Bombaci itfaiyeci
»Blob Savaşları
»Bazuka Ping Pong
Ana Sayfa » paparazzi » En İdeali Jennifer Lopez Kalçaları
En İdeali Jennifer Lopez Kalçaları 05-04-2011 google google

Estetik cerrahlara göre, iki sanatçıdaki ortak nokta; dolgun, dik, selülitsiz ve arka uyluk bölgesine uyumlu bir geçişi bulunan kalçalar.

Kalçaların kadın imajının en önemli unsurlarından biri olduğunu söyleyen Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Zekeriya Kul, “Güzel ve çekici kalçaların modeli nasıl olmalıdır sorusuna verilecek cevap; dolgun, yuvarlak, dik ve dışa doğru bombeli olan Brezilya ve Latin modelidir” dedi.

Kadınların özendiği Jennifer Lopez ile Eva Mendes'in kalçalarında dolgun, dik, selülitsiz ve arka uyluk bölgesine uyumlu bir geçişin olduğunu belirten Kul, ideal kalça şeklinin; kemik yapısı, yağ dokusunun miktarı ile cilt yapısı ve yerçekiminin etkisi olmak üzere üç faktöre bağlı olduğunu söyledi. Kemik ve kaslar ana iskeletsel yapıyı oluştursa da güzel kaçlardan esas sorumlunun yağ dokusu ve üzerindeki cilt kalitesinin olduğunu vurgulayan Zekeriya Kul, şunları söyledi:

“Kalçalarda yağ dağılımının eşit ve cildin selülitsiz olması gerekir. Kalçanın üst bölümünden daha çok orta bölümünde yağ dağılımın fazla olması yuvarlak ve dik görünüm sağlar, üst tarafta biriken yağların liposuction yöntemi ile alınıp enjeksiyon yöntemi ile orta bölgeye nakledilmesi gerekir. Gene kalça alt bölümünde yağlanmanın fazla olması kalça-uyluk geçişinin kesintili olmasına ve estetik olmayan bir görünüme yol açar. Cilt yapısı yağ dağılımı kadar önemli olup, selülitli ciltte meydana gelen portakal kabuğu görünümü özel bir liposuction kanülü ile ortadan kaldırılmalı ve deri altına transfer edilen yağ dokusu ile selülitin tekrar oluşumu engellenmelidir. Eğer deride ve deri altı dokuda yerçekiminin etkisiyle aşağı yönde yer değiştirme varsa, gluteal lifting denilen germe ameliyatı ile popo dikleştirme yapılmalıdır.”

ERKEKLER DE UYGULATIYOR
'Güzel ve çekici kalçaların modeli nasıl olmalıdır' sorusuna verilecek cevabın; dolgun, yuvarlak, dik ve dışa doğru bombeli olan Brezilya ve Latin modeli olduğunu ifade eden Zekeriya Kul, popo estetiğinin iki yöntemle; Brezilya tekniği ve silikon protez ile yapılabileceğini söyledi. Brezilya tekniği popo estetiğinde amacın hem kalçaya şekil vermek hem de dikleştirip hacmini büyütmek olduğunu belirten Kul, “Bunun için hem liposuction hem de yağ enjeksiyonu yöntemi birlikte kullanılır. Özellikle üst ve alt kalça bölgesinde biriken fazla yağlar liposuction yöntemi ile alınıp daha yuvarlak görünüm oluşturulur. Orta bölüme uygulanan yağ enjeksiyonuyla popo hacmi artırılıp dikleştirilir” diye konuştu. Silikon protezlerin popo küçüklüğünden şikayetçi olanlar için ideal olduğunu dile getiren Zekeriya Kul, şunları ifade etti:

 "KADINLAR, ERKEĞİN ÖNCE POPOSUNA BAKIYOR"
“Popo küçüklüğünden şikayetçi olan hastalarda gluteus maksimus kası ya yeterince gelişmemiştir ya da yağ dokusu yeterli değildir. Her iki durumda da kas altına özel yapım bir silikon protez yerleştirilir. Kas altı yerleşim olduğu için silikonlar asla hissedilmez. Protezin giriş yeri olarak iki popo arasındaki kıvrım bölgesi kullanıldığından iz belli olmaz.”

Silikon protez yönteminin kalçalarındaki çukurluk nedeniyle özgürce pantolon giyemeyen erkekler için de kullanıldığını söyleyen Zekeriya Kul, “Araştırmalara göre, kadınların birçoğu erkekte ilk olarak kalçalara dikkat ediyor. Bunun farkında olan erkekler de artık estetiğe önem veriyor. Günümüzde popo estetiği erkekler arasında da yaygınlaştı” dedi.

Yazar: SavaS Okunma: 890

Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :

İfadeler
resim
resim
Film: Sessiz Çığlık
Yönetmen: Joachim Trier
Oyuncular: Isabelle Huppert, Gabriel Byrne
Yapım: M3 Film
resim
»Şampiyonlar Maçına Prova
»TRT'ye bunun hesabını soracağım
»Altın uçtu
»S&P'nin kararı piyasaları sarstı
»Facebook sohbeti düzeltmek
»Obezite Sorunu
»Beşiktaş da karıştı
»Trafiğe dair
»AÖF Bütünleme Sınavı
»Jeremy Hunt seeking new advice
Alt Sayfalar
İletişim | Yetki Başvurusu | ChatVakti Script | Evet Hayır Oyunu | Kurallar | Hakkımızda
Sohbet Chat seoium.com kadın moda haberleri
sitemap rss