15 Aralık 2018, Cumartesi | ChatVakti.Com
ana sayfa ANA SAYFA
chat SOHBET
HABERLERHABERLER
OYUNOYUN
PAPARAZZIPAPARAZZI
VIDEOVIDEO
sinema SINEMA
Sitene sohbet ekle
Sitene sohbet odası ekle!
Günlük Burçlar
burçlar
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık
Sitene günlük burç ekle
resim
»Mini Bot
»Ping Pong Savaşı
»Street Fighter
»Su Damlasi Vur
»Tank Bombala
»Tank Savaşı
»Teke Tek Mac
»Uzayda Savaş
»Çiçekleri Birleştir
»Bombaci itfaiyeci
»Blob Savaşları
»Bazuka Ping Pong
Ana Sayfa » haberler » Temayül yoklamasına katılan aday adayları promosyonları ile dikkat çekti
Temayül yoklamasına katılan aday adayları promosyonları ile dikkat çekti 20-03-2011 google google

AK Parti Samsun İl Teşkilatı, 24. dönem milletvekili adaylarını belirlemek için temayül yoklaması başladı. Aday adaylarının kendilerini tanıtıcı bilgilerin yanında fındık, leblebi, su ve kalem gibi ürünler ve broşürler dağıtması dikkat çekti.

Canik Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen temayül yoklamasında, il ve ilçelerden toplam 3 bin 630 parti teşkilatı mensubu, 76 milletvekili aday adayları için oy kullanıyor. 76 aday adayın dışında, milletvekilliğine aday adaylığı için istifa eden il başkanı ve mevcut 6 milletvekili ise temayül yoklamasına girmeden genel merkez tarafından değerlendirilmeye alınacak.

Yoklama öncesi milletvekili aday adaylarının bulunduğu programda konuşma yapan AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı, Çorum Milletvekili Agah Kafkas, "Bugün Samsun'un demokrasi tarihi için önemli bir gün. 'AK Parti saflarında milletvekili olmak istiyorum, Aziz milletimize hizmet etmek istiyorum. Bu hassasiyet mücadelesinde bende varım' diyen bütün adaylarımızı tebrik ediyor, başarılar diliyorum." dedi.

AK Parti'nin aday adayı müracaatlarına bakıldığında diğer partilerin dükkanı şimdiden kapattıklarını gördüğünü belirten Agah Kafkas, "Bizim adaylarımızın müracaatlarına baktığımız zaman Türkiye genelinde 5 bin 600 aday adayı var. Belki bu müracaat bile şimdiden seçimin sonucunun bir ilanıdır. AK Parti Samsun milletvekilliği listesinin 9. sırası ile diğer partilerin 1. sırası arasında benim için hiçbir fark yoktur." diye ifade etti.
Kafkas ayrıca temayülde sadece teşkilatların eğilimlerinin belirleneceği ve asıl adayların tespitinin genel merkez tarafından yapılacağını kaydetti.

Ardından, hazırlanan başka bir salonda oylamaya geçildi. Yaklaşık 3 bin 630 parti teşkilatı mensubunun oy kullanacağı temayül yoklamasında, 76 milletvekili aday adaylarına oy verilecek. Oylama saat 17.00'de sona erecek.
Aday adaylarının girmesi yasak olan salona, broşürlerin sokulması da engellendi. Girişte aday adaylarına ait birçok promosyon ürün ve broşürler verildi. Ancak kapıda duran görevliler broşürlerin içeriye sokulmasını önleyerek geri dönüşüm kutusuna attı. 
alıntıdır.

Yazar: SavaS Okunma: 758

Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :

İfadeler
resim
resim
Film: Sessiz Çığlık
Yönetmen: Joachim Trier
Oyuncular: Isabelle Huppert, Gabriel Byrne
Yapım: M3 Film
resim
»Şampiyonlar Maçına Prova
»TRT'ye bunun hesabını soracağım
»Altın uçtu
»S&P'nin kararı piyasaları sarstı
»Facebook sohbeti düzeltmek
»Obezite Sorunu
»Beşiktaş da karıştı
»Trafiğe dair
»AÖF Bütünleme Sınavı
»Jeremy Hunt seeking new advice
Alt Sayfalar
İletişim | Yetki Başvurusu | ChatVakti Script | Evet Hayır Oyunu | Kurallar | Hakkımızda
Sohbet Chat seoium.com kadın moda haberleri
sitemap rss