21 Ocak 2019, Pazartesi | ChatVakti.Com
ana sayfa ANA SAYFA
chat SOHBET
HABERLERHABERLER
OYUNOYUN
PAPARAZZIPAPARAZZI
VIDEOVIDEO
sinema SINEMA
Sitene sohbet ekle
Sitene sohbet odası ekle!
Günlük Burçlar
burçlar
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık
Sitene günlük burç ekle
resim
»Mini Bot
»Ping Pong Savaşı
»Street Fighter
»Su Damlasi Vur
»Tank Bombala
»Tank Savaşı
»Teke Tek Mac
»Uzayda Savaş
»Çiçekleri Birleştir
»Bombaci itfaiyeci
»Blob Savaşları
»Bazuka Ping Pong
Ana Sayfa » haberler » Sarıkamış'ta kış sporlarındaki başarısızlık masaya yatırıldı
Sarıkamış'ta kış sporlarındaki başarısızlık masaya yatırıldı 20-03-2011 google google

Sarıkamış Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş, ilçede kış sporlarının gelişmesi için her türlü fedakârlığı göstereceklerini söyledi.

Kars'ın Sarıkamış Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş, kış sporlarındaki başarısızlığı değerlendirmek üzere ilçedeki 19 spor kulübünün başkanı ile bir araya geldi. Toplantıda, kış sporlarında yaşanan sorunlar, kayaktaki başarısızlığın nedenleri, altyapıdan sporcu yetişmemesi gibi konular masaya yatırıldı.

Toplantıda söz alan kulüp başkanları, ilçede değişik branşlarda bine yakın lisanslı sporcu olduğunu söyleyerek, buna rağmen yarışmalarda derece alınmadığının üzerinde durdu. Kulüp başkanları, başarısızlıkta, antrenörler nezaretinde bilimsel çalışma yapılmaması, Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü'ne ait Osman Yüce Kayak Tesisleri'nin yıllardır faaliyet göstermemesi, sporcuların yaz ve kış sürekli antrenman yapamaması ile yeterince malzemenin olmayışı gibi nedenlerin etkin olduğunun altını çizdi.

Kaymakam Ermiş ise sorunların ortaya çıktığını, yapılması gerekenler konusunda bir an önce harekete geçilmesinin önemi üzerinde durdu. Kaymakamlık olarak kış sporlarının gelişmesi için her türlü fedakârlığı göstereceklerinin altını çizen Ermiş, "Alp disiplini, kuzey disiplini, snowboard ve diğer bütün branşlardaki sporcularımız için Osman Yüce Kayak Tesisleri'ni kamp eğitim merkezi olarak hizmete açacağız. Burada kulüplerimiz sporcularını bir disiplin içinde antrenörler nezaretinde çalıştıracak. Malzeme ve kamp giderleri için Kaymakamlık, Belediye ve kulüpler ortak bütçe ile hareket edecek. Bu sene sezonun sonuna yaklaştık. Gelecek yıl bu disiplinli ve birlikte çalışmamızın semeresini göreceğiz. Sarıkamışlı sporcuların her dalda büyük başarılar elde edeceklerine yürekten inanıyorum." diye konuştu.

Kulüp başkanları da Kaymakam Ermiş'e vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür etti. Öğretmenevinde düzenlenen toplantıya Gençlik Spor İl Müdürü Gürsel Polat, Sarıkamış Kültür ve Turizm Anonim Şirket (Kar-Sar-Tur-A.Ş) Genel Müdürü Muhittin Delibaş ile Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ali Koçak da katıldı. 
alıntıdır.

Yazar: SavaS Okunma: 743

Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :

İfadeler
resim
resim
Film: Sessiz Çığlık
Yönetmen: Joachim Trier
Oyuncular: Isabelle Huppert, Gabriel Byrne
Yapım: M3 Film
resim
»Şampiyonlar Maçına Prova
»TRT'ye bunun hesabını soracağım
»Altın uçtu
»S&P'nin kararı piyasaları sarstı
»Facebook sohbeti düzeltmek
»Obezite Sorunu
»Beşiktaş da karıştı
»Trafiğe dair
»AÖF Bütünleme Sınavı
»Jeremy Hunt seeking new advice
Alt Sayfalar
İletişim | Yetki Başvurusu | ChatVakti Script | Evet Hayır Oyunu | Kurallar | Hakkımızda
Sohbet Chat seoium.com kadın moda haberleri
sitemap rss