20 Ocak 2019, Pazar | ChatVakti.Com
ana sayfa ANA SAYFA
chat SOHBET
HABERLERHABERLER
OYUNOYUN
PAPARAZZIPAPARAZZI
VIDEOVIDEO
sinema SINEMA
Sitene sohbet ekle
Sitene sohbet odası ekle!
Günlük Burçlar
burçlar
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık
Sitene günlük burç ekle
resim
»Mini Bot
»Ping Pong Savaşı
»Street Fighter
»Su Damlasi Vur
»Tank Bombala
»Tank Savaşı
»Teke Tek Mac
»Uzayda Savaş
»Çiçekleri Birleştir
»Bombaci itfaiyeci
»Blob Savaşları
»Bazuka Ping Pong
Ana Sayfa » haberler » Office 2010'da son viraja girildi
Office 2010'da son viraja girildi 23-04-2010 google google

Microsoft; Office 2010, SharePoint 2010, Visio 2010 ve Project 2010'un üretime hazır sürümlerini piyasaya sundu. 5 bini aşkın Microsoft müşterisi ve iş ortağının da katılımıyla geliştirilen yeni yazılımlar, kapsamlı bir test sürecinden geçti. İlk beta sürümü Kasım 2009'da duyurulan Microsoft Office 2010, internetten şu ana kadar 7,5 milyondan fazla kullanıcı indirdi.

Microsoft Office 2010'un İngilizce sürümü Haziran ayında, Türkçe sürümleri ise Eylül ayında piyasaya sürülecek. Office belgelerini internet ortamında oluşturmaya, düzenlemeye ve paylaşmaya imkan veren Office Web Apps ise önümüzdeki aylarda kullanıcıların hizmetine sunulacak.

MİCROSOFT OFFİCE 2010'DAKİ YENİLİKLER

Microsoft Office 2010'u denemek için internetten indirenlerin sayısının Microsoft Office 2007'ye göre üç kat fazla olması, bu yazılımların yaşamı kolaylaştıran özelliklerini her geçen gün daha fazla sayıda kişinin ilgisini çektiğini gösteriyor. Dünya üzerinde 1 milyarı aşkın insanın kullandığı Office yazılımlarının üretimden önceki bu son sürümü, PC, mobil ve web ortamlarını entegre eden teknolojik özellikleri ile bir adım öne çıkıyor.
Microsoft Office 2010 ile hemen herkes, kendi fikirlerini en çarpıcı bir şekilde ifade edebileceği yepyeni araçlara kavuşuyor.

Örneğin, PowerPoint 2010 basit bir sunum aracı olmaktan çıkıp, yayıncılıktan video kurgulamaya kadar her şeyi yapabileceğiniz şekilde kullanıma sunuluyor. Hacimli Excel tabloları, artık Sparklines gibi gelişmiş araçlarla adeta bir tür iş zekası uygulaması gibi çalışıyor. Tüm uygulamalarda belge özelliklerini ayrıntılı yansıtan BackStage ve yapıştırma işlevlerini kolaylaştıran Paste Preview, akıllı görev çubuğu Ribbon ve daha birçok özellik içeriklerinizi kolay ve hızlı bir yoldan yaratmanızı sağlıyor.

Microsoft Office 2010 kullanıcıları birlikte çalışmaya özendiriyor. Microsoft Office 2010 ekiplere ve çalışanlara ortak belgeler üzerinde aynı anda çalışma ve değişiklik yapma imkanı veriyor. SharePoint Workspace ile belgelerinizi internet üzerinden paylaşırken, Outlook Social Connector, yaygın sosyal ağlar üzerindeki kişisel kontaklarınızı Outlook içinden düzenlemenizi sağlıyor.

Kullanıcılar Microsoft Office 2010 yazılımlarının mobil ve web ağırlıklı özelliklerini çok sevecek. Örneğin, kullanıcılar, Office Mobile 2010'u kullanarak Windows Mobile telefonlar ile herhangi bir yerde kendi belgelerini oluşturup düzenleyebiliyor. Office Web Applications ise Excel, Word, OneNote ve PowerPoint belgelerini web ortamında oluşturma ve düzenleme avantajı sunuyor. PowerPoint sunumlarınızı artık arkadaşınıza mail ile link olarak gönderebiliyor ve internet üzerinden başkalarıyla paylaşabiliyorsunuz.

Yeni Microsoft Office sürümü bütün dünyada Teknoloji Garantisi ile sunuluyor. 5 Mart 2010'dan sonra Office 2007 satın alanlar, ürünlerini Office 2010'a ücretsiz yükseltme avantajına sahip olabilecek. Microsoft'un bu teklifi, 5 Mart 2010 ile 30 Eylül 2010 arasında satın alınan ve etkinleştirilen Microsoft Office 2007 ürünleri için geçerli.


alıntıdır.

Yazar: SavaS Okunma: 578

Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :

İfadeler
resim
resim
Film: Sessiz Çığlık
Yönetmen: Joachim Trier
Oyuncular: Isabelle Huppert, Gabriel Byrne
Yapım: M3 Film
resim
»Şampiyonlar Maçına Prova
»TRT'ye bunun hesabını soracağım
»Altın uçtu
»S&P'nin kararı piyasaları sarstı
»Facebook sohbeti düzeltmek
»Obezite Sorunu
»Beşiktaş da karıştı
»Trafiğe dair
»AÖF Bütünleme Sınavı
»Jeremy Hunt seeking new advice
Alt Sayfalar
İletişim | Yetki Başvurusu | ChatVakti Script | Evet Hayır Oyunu | Kurallar | Hakkımızda
Sohbet Chat seoium.com kadın moda haberleri
sitemap rss