21 Ocak 2019, Pazartesi | ChatVakti.Com
ana sayfa ANA SAYFA
chat SOHBET
HABERLERHABERLER
OYUNOYUN
PAPARAZZIPAPARAZZI
VIDEOVIDEO
sinema SINEMA
Sitene sohbet ekle
Sitene sohbet odası ekle!
Günlük Burçlar
burçlar
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık
Sitene günlük burç ekle
resim
»Mini Bot
»Ping Pong Savaşı
»Street Fighter
»Su Damlasi Vur
»Tank Bombala
»Tank Savaşı
»Teke Tek Mac
»Uzayda Savaş
»Çiçekleri Birleştir
»Bombaci itfaiyeci
»Blob Savaşları
»Bazuka Ping Pong
Ana Sayfa » haberler » LOST dizisinde final zamanı!
LOST dizisinde final zamanı! 21-05-2010 google google

Tüm dünya tarafından büyük ilgiyle izlenen LOSTun tüm soruların cevap bulacağı dizi finali, 23 Mayıs'ı 24 Mayıs'a bağlayan gecenin sabahı Amerika'yla aynı anda DiziMax'da

Altı yıldır her bölümü merak ile beklenen Lost nasıl sonlanacak? LOST  dizisinde final zamanı!

Lost, DiziMax'da Amerika'yla aynı anda 23 Mayıs Pazar'ı 24 Mayıs Pazartesi'ne bağlayan gecenin sabahı saat 05:00 ile 09:00 arası yayınlanarak sevenlerine veda edecek. Dört saat boyunca ekrana gelecek Lost'ta, The End adlı iki saatlik final bölümünden önce iki saat boyunca şimdiye kadar dizide neler olup bittiğini özetleyen iki özel bölüm gösterilecek.

Altı yıldır her bölümü merak ile beklenen Lost nasıl sonlanacak? Hala pek çok yanıtlanmamış soru var. Sayıların (4, 8, 15, 16, 23, 42) anlamı ne? Neden adaya onlar düştü ve aralarındaki bağ ne? Kara Duman ve Jacob ne? Eski Mısırlıların adayla ne gibi bir bağlantısı var? Walt ve Aaron'a ne oldu? Widmore ve Ben adayı neden istiyorlar?

Yapımcı David Lindelof'un sezon başında yaptığı açıklamada söylediği gibi merak edilen bütün soruların cevapları finalde verilecek. Lindelof ve Carlton Cuse'un ne gibi sürprizler hazırladıklarını öğrenmek için Lost'un DiziMax'da yayınlanacak muhteşem vedasını kaçırmayın!

Kısaca sezonlara göz atacak olursak;

1. sezon Oceanic Havayolları'nın Sidney-Los Angeles seferini yapan 815 sefer sayılı uçağı, gizemli bir adaya düşer. Adada mahsur kalan kazazedelerin, yaşayabilmeleri için yiyecek ve içecekten çok daha fazlasına ihtiyaçları vardır. Yaşamları, ormanın içinde dolaşan görünmeyen bir yaratık, kutup ayısı, deli Fransız kadın Rousseau ve dğerleri diye bilinen adanın sakinleri gibi gizemli varlıkların tehdidi altındadır.

2. sezon kazadan sonraki 45 günü anlatır. Hikayenin çoğunu, kazazedeler ile diğerleri arasındaki anlaşmazlıklar oluşturur. Bu sezon, Desmond'ın yıllardır yaşadığı dünyaya ve  DHARMA'a da giriş yaparız. Sezon boyunca kahramanlarımız gözü kör bir şekilde o numaraları bilgisayara girerler. Uçağın kuyruğundan hayatta kalanlarla tanışırız ve bu yeni gruptan Mr. Eko, adada önemli bir tema olan inancı savunurken, Locke da mantığın sesi olur. Geriye dönüşlerle karakterler arasında rastlantıyla açıklanamayacak bağlantılar olduğunu görürüz.

3. sezonda hikayeye, kazadan sonraki 67. gün ile devam edilir. Bu sezonda diğerlerinin dünyasına resmen giriş yaparız. diğerlerinin lideri Ben'in ve Juliette'in gizemli geçmişleri hakkında bilgi ediniriz. Kazazedeler ile diğerleri arasında çatışma en uç noktaya taşınır. Kazazedeler, adanın yakınındaki gemi ile iletişime geçmeyi başarır. Adada romantizmin en çok yaşandığı sezon da bu sezon olur.

4. sezonda kazazedeler, adanın yakınlarındaki Kahana gemisinden gelenlerle anlaşmaya çalışır. Altı kazazede adadan kurtulmayı başarır. Sezon boyunca bu altı kişinin adadan kurtulduktan sonraki yaşamları ileriye gidişlerle gösterilir.

5. sezonda kazazedelerin hikayeleri iki zaman çizgisi üzerinden anlatılır. Adanın zamanda geçmişe ve geleceğe gitmesiyle başlayan ve sonunda 1974 yılında duran ilk zaman çizgisinde adada kalan kazazedeler, birer  DHARMA üyesi olur. İkinci zaman çizgisi ise adadan ayrılanların Ajira Havayolları'nın 316 sefer sayılı uçuşuyla adaya dönmeye çalıştıkları 2007 yılıdır.

6. ve son sezon iki zaman çizgisinden oluşmaktadır. Her iki çizgi de 5. sezon finalinde hidrojen bombasının patlamasıyla ortaya çıkar. İlk zaman çizgisi, 815 sefer sayılı uçağın kaza yapmadan indiği alternatif bir zamanı göstermekte olan 'flash sideway'lerden oluşmaktadır. 2. zaman çizgisinde ise kazazedeler, 2007'ye gider, Jacob'ın ölümü ve Kara Duman'la başa çıkmaya çalışır

SÜPER POLİGON


alıntıdır.

Yazar: SavaS Okunma: 671

Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :

İfadeler
resim
resim
Film: Sessiz Çığlık
Yönetmen: Joachim Trier
Oyuncular: Isabelle Huppert, Gabriel Byrne
Yapım: M3 Film
resim
»Şampiyonlar Maçına Prova
»TRT'ye bunun hesabını soracağım
»Altın uçtu
»S&P'nin kararı piyasaları sarstı
»Facebook sohbeti düzeltmek
»Obezite Sorunu
»Beşiktaş da karıştı
»Trafiğe dair
»AÖF Bütünleme Sınavı
»Jeremy Hunt seeking new advice
Alt Sayfalar
İletişim | Yetki Başvurusu | ChatVakti Script | Evet Hayır Oyunu | Kurallar | Hakkımızda
Sohbet Chat seoium.com kadın moda haberleri
sitemap rss