15 Aralık 2018, Cumartesi | ChatVakti.Com
ana sayfa ANA SAYFA
chat SOHBET
HABERLERHABERLER
OYUNOYUN
PAPARAZZIPAPARAZZI
VIDEOVIDEO
sinema SINEMA
Sitene sohbet ekle
Sitene sohbet odası ekle!
Günlük Burçlar
burçlar
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık
Sitene günlük burç ekle
resim
»Mini Bot
»Ping Pong Savaşı
»Street Fighter
»Su Damlasi Vur
»Tank Bombala
»Tank Savaşı
»Teke Tek Mac
»Uzayda Savaş
»Çiçekleri Birleştir
»Bombaci itfaiyeci
»Blob Savaşları
»Bazuka Ping Pong
Ana Sayfa » haberler » Kumluca'da vergi rekortmenlerine ödülleri verildi
Kumluca'da vergi rekortmenlerine ödülleri verildi 19-12-2010 google google

Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası (Kutso) tarafından geleneksel olarak düzenlenen Batı Antalya Vergi Rekortmenleri Ödülü Finike Corendon Otel'de yapılan bir programda sahiplerini buldu.

Bu yıl beşincisi düzenlenen vergi ödül törenine Antalya Vali Yardımcısı Recep Yüksel, Antalya Vergi Dairesi Başkanı Mahmut Sütçü, Kumluca Kaymakamı Salih Işık, Finike Kaymakamı Gökhan Görgülüaslan, Mavikent, Beykonak, Yeşilyurt ve Hasyurt Belediye Başkanları, Kumluca Ziraat Odası Başkanı Zeki Öztürk ve siyasi parti temsilcileri ile, Kutso üyeleri katıldı.

Törende açış konuşmasını Kutso Başkanı Alaeddin Aytekin, yaptı. Aytekin, ana geçim kaynağı tarım olan yöre halkının önünü açacak icraatlar yaptıklarını ifade ederek, oda olarak tarımsal tahliller laboratuvarı kurduklarını, Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi kurma çalışması başlattıklarını söyledi.

Antalya Vergi Dairesi Başkanı Mahmut Sütçü, Antalya'nın turizmin başkenti Batı Antalya'nın ise tarımın başkenti olduğunu söyleyerek, ödül alanları tebrik etti. Sütçü, "Tarımdan para kazanmak kazancın en zor olanıdır. Zor şartlar altında kazandığının vergisini veren vatandaşlarımız bana göre en kutsal görevi yapıyor. Vergi bir ülkenin can damarıdır." diye konuştu.

Antalya Vali Yardımcısı Recep Yüksel, tarımda bölgenin ihracatının her geçen gün attığını, bu başarının da bu gün ödül almak için törene katılan iş adamlarının sayesinde olduğunu kaydetti. Yüksel, tarımla uğraşan bölge insanına çağrıda bulunarak, tarım yaparken çevreye ve insan sağlığına saygılı olunmasını istedi.

Konuşmaların ardından vergi rekortmenlerine ödülleri Kaymakam Salih ışık ve Kutso Başkanı Alaettin Aytekin tarafından verildi. Kurumlar Vergisi işletmeler bazında Kumluca'dan Durdaşlar Sebze Meyve Komisyonculuk, Finike'den Albayrak İnşaat, Demre'den Demirel Yatırım İnşaat, Kaş'tan ise Sarıcaoğlu Şirketleri birinci oldu. Gelirler Vergisi dalında da Kumluca'dan Ergün Duran, Finike'den Celal Sarıçobanoğlu, Demre'den İbrahim Kofalak, Kaş'tan Erol Bozca birincilik ödülünü aldı. Kurumlar Vergisi işletmeci dalında ise Batı Antalya Bölge Birincisi Albayrak İnşaat Şirketi olurken Gelirler Vergisi bölge birincisi ise Ergun Duran oldu.

 


alıntıdır.

Yazar: SavaS Okunma: 853

Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :

İfadeler
resim
resim
Film: Sessiz Çığlık
Yönetmen: Joachim Trier
Oyuncular: Isabelle Huppert, Gabriel Byrne
Yapım: M3 Film
resim
»Şampiyonlar Maçına Prova
»TRT'ye bunun hesabını soracağım
»Altın uçtu
»S&P'nin kararı piyasaları sarstı
»Facebook sohbeti düzeltmek
»Obezite Sorunu
»Beşiktaş da karıştı
»Trafiğe dair
»AÖF Bütünleme Sınavı
»Jeremy Hunt seeking new advice
Alt Sayfalar
İletişim | Yetki Başvurusu | ChatVakti Script | Evet Hayır Oyunu | Kurallar | Hakkımızda
Sohbet Chat seoium.com kadın moda haberleri
sitemap rss