14 Aralık 2018, Cuma | ChatVakti.Com
ana sayfa ANA SAYFA
chat SOHBET
HABERLERHABERLER
OYUNOYUN
PAPARAZZIPAPARAZZI
VIDEOVIDEO
sinema SINEMA
Sitene sohbet ekle
Sitene sohbet odası ekle!
Günlük Burçlar
burçlar
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık
Sitene günlük burç ekle
resim
»Mini Bot
»Ping Pong Savaşı
»Street Fighter
»Su Damlasi Vur
»Tank Bombala
»Tank Savaşı
»Teke Tek Mac
»Uzayda Savaş
»Çiçekleri Birleştir
»Bombaci itfaiyeci
»Blob Savaşları
»Bazuka Ping Pong
Ana Sayfa » haberler » Kanadoğlu'nu protesto eden kişi yakapaça dışarı atıldı
Kanadoğlu'nu protesto eden kişi yakapaça dışarı atıldı 24-03-2011 google google

Bursa'da düzenlenen bir panele katılan Yargıtay Onursal Cumhuriyet BaşsavcısıSabih Kanadoğlu, konuşmasına başlamadan önce salondaki bir kişi tarafından ‘Hükümeti eleştirmeyin" diyerek, protesto edildi. protestocu Sedat Yasin Güneş daha sonra paneli izlemeye gelen vatandaşlar tarafından tartaklanarak, yaka paça salondan atıldı. Kanadoğlu ise protesto ile ilgili olarak, “Bu olay maalesef demokrasi tanımı içine girmez. Herkesin düşüncelerini açıklama özgürlüğü var. Ancak önce dinlemeyi bilmek lazım" dedi.

Nilüfer Belediyesi ve Bursa Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen Aydınlarla Yüzyüze söyleşilerinin bu haftaki konukları, Yargıtay Onursal Cumhuriyet Başsavcısı Sabih Kanadoğlu, Ceza Hukuku Profesörü Ersan Şen,İstanbuleski Barosu Başkanı Yücel Sayman ile Avukat Turgut Kazan oldu. Basın Kültür Sarayı'nda düzenlenen ‘Haklar ve Özgürlükler Düzenlemesi' konulu panel öncesi salona gelen Kanadoğlu, konuşmasına başlamadan önce isminin Sedat Yasin Güneş olduğu öğrenilen bir kişi tarafından, ‘Hükümeti eleştirmeyin. Hükümeti eleştiremezsiniz" diye bağırmaya başladı.

Paneli izlemeye gelen vatandaşlar, protestocunun bağırmaya devam etmesi üzerine bu kez kendisini uyardılar. Protestocunun uyarıları dikkate almaması üzerine bu kez şahsın üzerine yürüyen paneli izlemeye gelen vatandaşlar, protestocuyu tartaklayarak, yaka paça salondan çıkardılar. Salondan çıkışta Kanadoğlu'na ‘Size bu onursal ünvanını kim verdi? Yoksa siz onursuz muydunuz?' diye bağırdı.

 Protestocunun salondan çıkarılmasının ardından diğer panelistlerle sahnedeki yerine alan Yargıtay Onursal Cumhuriyet Başsavcısı Sabih Kanadoğlu, demokrasinin önemine değinerek, demokrasinin dışarıdan ithal edilebilen bir kavram olmadığını söyledi. Yaşanan protesto olayına da değinen Kanadoğlu,öBu olay maalesef demokrasi tanımı içine girmez.herkesin düşüncelerini açıklama özgürlüğü var. Ancak önce dinlemeyi bilmek lazım" diye konuştu.

Yazar: SavaS Okunma: 704

Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :

İfadeler
resim
resim
Film: Sessiz Çığlık
Yönetmen: Joachim Trier
Oyuncular: Isabelle Huppert, Gabriel Byrne
Yapım: M3 Film
resim
»Şampiyonlar Maçına Prova
»TRT'ye bunun hesabını soracağım
»Altın uçtu
»S&P'nin kararı piyasaları sarstı
»Facebook sohbeti düzeltmek
»Obezite Sorunu
»Beşiktaş da karıştı
»Trafiğe dair
»AÖF Bütünleme Sınavı
»Jeremy Hunt seeking new advice
Alt Sayfalar
İletişim | Yetki Başvurusu | ChatVakti Script | Evet Hayır Oyunu | Kurallar | Hakkımızda
Sohbet Chat seoium.com kadın moda haberleri
sitemap rss