19 Ocak 2019, Cumartesi | ChatVakti.Com
ana sayfa ANA SAYFA
chat SOHBET
HABERLERHABERLER
OYUNOYUN
PAPARAZZIPAPARAZZI
VIDEOVIDEO
sinema SINEMA
Sitene sohbet ekle
Sitene sohbet odası ekle!
Günlük Burçlar
burçlar
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık
Sitene günlük burç ekle
resim
»Mini Bot
»Ping Pong Savaşı
»Street Fighter
»Su Damlasi Vur
»Tank Bombala
»Tank Savaşı
»Teke Tek Mac
»Uzayda Savaş
»Çiçekleri Birleştir
»Bombaci itfaiyeci
»Blob Savaşları
»Bazuka Ping Pong
Ana Sayfa » haberler » Kadınlara özel internet kafe
Kadınlara özel internet kafe 17-03-2010 google google

Suşehri ilçesinde, Serdar Sadık Şimşek isimli girişimci, bayanlara özel internet kafe açtı. Bayanların, çocukları ile gelebileceği, Şimşek İnternet Kafe'nin işletmecisi Serdar Sadık Şimşek, "Bayanlara, rahat bir ortam yaratmak istedik. Onun için bayanlara özel bir internet salonumuzu da ek olarak hazırladık" dedi. Şimşek şöyle devam etti:
Kadınlara özel internet kafe
"Böyle bir kafeyi sanırım Sivas'ta ilk olarak biz başlatmış olduk. Buraya gönül rahatlıyla gelen bayanlar, burada istedikleri gibi internete girebiliyorlar. Eşleri ile gelen bayanlar ise aileler için oluşturmuş olduğumuz diğer salonumuzda ise gönül rahatlığı ile internet hizmetimizden faydalanabiliyorlar.

Burası bayanların rahatlıkla gelebileceği güzel ve temiz bir ortam. Türkiye genelinde de maalesef bayanların sosyal etkinliklerini yapabileceği bir ortam yok. Bunu düşünerek böyle bir kafe açtık.

Kafemizde bayanlara özel, bayanların rahatlıkla gelebileceği, oturup internet hizmetinden yararlanabileceği ve muhabbet edebileceği bir yer olarak hazırlamayı düşündük ve bu girişimimiz ilçemiz tarafından yoğun bir şekilde de ilgi görmektedir."

Sabah 09.00 ile akşam 23.00 saatleri arası açık olan kafede 25 bilgisayar bulunduğunu ve günün her saati yöresel ve aperatif yiyecek servisi yapıldığını söyleyen Şimşek, şöyle devam etti:

"Bunları biz sembolik rakamla sadece 1 TL'den servis yapıyoruz. Bayanlar ayrıca aileler için hazırlamış olduğumuz bir diğer internet salonumuza eşleriyle ve çocuklarıyla da gelebilirler. Çocukları ve eşleri olmayan bayanlar ise erkeklerin kesinlikle alınmadığı internet salonumuzda internet hizmetinden faydalanabilirler. Amacımız isteğe bağlı yiyeceklerle otantik dekorasyonlu ortamda hizmet etmek."

Ortamdan memnun olduklarını ifade eden kafenin bayan müşterileri ise, "Başka kafelerde rahatça hareket edemiyorduk. Ancak bu kafede rahatça ihtiyaçlarımızı giderebiliyoruz. İlçemizde böyle bir yerin olması biz bayanlar için çok iyi oldu" görüşünü dile getirdiler.

CAFESİYASET
alıntıdır.

Yazar: SavaS Okunma: 631

Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :

İfadeler
resim
resim
Film: Sessiz Çığlık
Yönetmen: Joachim Trier
Oyuncular: Isabelle Huppert, Gabriel Byrne
Yapım: M3 Film
resim
»Şampiyonlar Maçına Prova
»TRT'ye bunun hesabını soracağım
»Altın uçtu
»S&P'nin kararı piyasaları sarstı
»Facebook sohbeti düzeltmek
»Obezite Sorunu
»Beşiktaş da karıştı
»Trafiğe dair
»AÖF Bütünleme Sınavı
»Jeremy Hunt seeking new advice
Alt Sayfalar
İletişim | Yetki Başvurusu | ChatVakti Script | Evet Hayır Oyunu | Kurallar | Hakkımızda
Sohbet Chat seoium.com kadın moda haberleri
sitemap rss