22 Ocak 2019, Salı | ChatVakti.Com
ana sayfa ANA SAYFA
chat SOHBET
HABERLERHABERLER
OYUNOYUN
PAPARAZZIPAPARAZZI
VIDEOVIDEO
sinema SINEMA
Sitene sohbet ekle
Sitene sohbet odası ekle!
Günlük Burçlar
burçlar
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık
Sitene günlük burç ekle
resim
»Mini Bot
»Ping Pong Savaşı
»Street Fighter
»Su Damlasi Vur
»Tank Bombala
»Tank Savaşı
»Teke Tek Mac
»Uzayda Savaş
»Çiçekleri Birleştir
»Bombaci itfaiyeci
»Blob Savaşları
»Bazuka Ping Pong
Ana Sayfa » haberler » İki sürücü pes dedirtti!
İki sürücü pes dedirtti! 03-02-2010 google google

Böyle iki inatçı sürücü görülmedi.. Hikayelerde anlatılan ve dar bir köprüde karşılaşan iki keçinin kapışması gerçek oldu.İki  inatçı sürücü pes dedirtti!

Ancak olayın kahramanları keçiler değil insanlardı.. Birbirlerine yol vermeyen iki sürücü trafikte öylece kala kaldılar.

Olay Rusya'da geçse de her an her yerde olabilecek türden.. Ancak görüntüler internete düşünce "işin içinden çıkılmaz" anlara milyonlarca insan şahit oldu.

Yolun ortasında dakikalarca kalan iki otomobil de geri adım atmayınca, ortaya tuhaf, komik ve bir o kadar şaşırtıcı görüntüler çıktı.

SÜRÜCÜLER ÇOCUKLAŞTI

Kendi şeritlerine razı olmayan ve yolun ortasına dalan iki uyanık sürücü kafa kafaya geldi. Karşısındakine yol vermeyi gurur meselesi yapan ve işi inada bindiren sürücüler bir türlü geri adım atmadılar.

Görüntüler 3 dakika 8 saniyeden ibaret. Bu şekilde trafikte daha ne kadar süre bekledikleri bilinmiyor. Kesin olan bir şey var ki o da çok daha uzun süre orada kaldıkları..

Video yola bakan bir binadan çekilmiş.. Trafikte bekleme uzun sürmüş olacak ki, bu kişinin dikkatini çektiği ve inatçı sürücüleri görüntüye aldığı anlaşılıyor.

YAYANIN SABRI TÜKENDİ

Diğer araç sürücüleri hiçbir şey olmamışcasına yollarına devam etti. Ancak olayı uzun bir süre izleyen bir yaya, trafiktekiler kadar kadar rahat olamadı. Sabrı taşan ve olanı biteni izleyen yaya, dayanamayarak iki aracın arasına girdi.

ÖNCE TEKME SONRA TAŞ

Öfkeli vatandaş önce mavi arabaya hafif bir tekme salladı. Ardından beyaz araba sollamak için geri çekilmeye başladı. Bu sırada arkadaki araba yayanın üzerine sürünce film koptu. Yaya elindeki taşı arabaya fırlatarak olay yerinden koşarak kaçtı..

RAKİBİNE YİNE DE YOL VERMEDİ

Bu karambolü fırsat bilen beyaz renkli arabanın sürücüsü hamle yapıp direksiyonu kırdı ve arababayı sollamak istedi. Ancak baltayı taşa vurduğunun farkında değildi..

GÖZÜ KARARDI VE ARABAYA TOSLADI

Mavi arabanın sürücüsü daha gözü kara çıktı. Meydan savaşını kaybetmeye hiç niyeti yoktu. Gemileri yakmış bir komutan edasıyla hasmına kilitlendi. Sürücü gaza bastı ve beyaz arabaya yandan çarptı.

TRAFİKTE DÜELLO

Sürücü kendisi geçemese de 'düşmanına' da yol vermedi. Arabanın hasar görmesinin hiç önemi yoktu, önemli olan karşı tarafı durdurmaktı. Öyle oldu ve amacına ulaştı... İnatlaşmadan geriye iki hasarlı araç kaldı...

HAREKETLİ ANLAR VİDEONUN SONUNA DOĞRU BAŞLIYOR


alıntıdır.

Yazar: SavaS Okunma: 682

Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :

İfadeler
resim
resim
Film: Sessiz Çığlık
Yönetmen: Joachim Trier
Oyuncular: Isabelle Huppert, Gabriel Byrne
Yapım: M3 Film
resim
»Şampiyonlar Maçına Prova
»TRT'ye bunun hesabını soracağım
»Altın uçtu
»S&P'nin kararı piyasaları sarstı
»Facebook sohbeti düzeltmek
»Obezite Sorunu
»Beşiktaş da karıştı
»Trafiğe dair
»AÖF Bütünleme Sınavı
»Jeremy Hunt seeking new advice
Alt Sayfalar
İletişim | Yetki Başvurusu | ChatVakti Script | Evet Hayır Oyunu | Kurallar | Hakkımızda
Sohbet Chat seoium.com kadın moda haberleri
sitemap rss