23 Ocak 2019, Çarşamba | ChatVakti.Com
ana sayfa ANA SAYFA
chat SOHBET
HABERLERHABERLER
OYUNOYUN
PAPARAZZIPAPARAZZI
VIDEOVIDEO
sinema SINEMA
Sitene sohbet ekle
Sitene sohbet odası ekle!
Günlük Burçlar
burçlar
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık
Sitene günlük burç ekle
resim
»Mini Bot
»Ping Pong Savaşı
»Street Fighter
»Su Damlasi Vur
»Tank Bombala
»Tank Savaşı
»Teke Tek Mac
»Uzayda Savaş
»Çiçekleri Birleştir
»Bombaci itfaiyeci
»Blob Savaşları
»Bazuka Ping Pong
Ana Sayfa » haberler » GATA'ya giren başörtülü kızı fişlediler
GATA'ya giren başörtülü kızı fişlediler 07-02-2010 google google

Günlerdir Emine Erdoğan'ın GATA'ya başörtülü alınmayışı üzerinden bir çok şey söylendi, yazıldı, çizildi. GATA gazetelerin manşetlerinden, yazarların köşelerinden düşmedi. Konuyu başörtülü yazar EsGATA'ya giren başörtülü kızı fişlediler ra Elönü Star gazetesinde yazdığı köşesine taşımış bu hafta. İşte Elönü'nün GATA ve başörtüsü üzerine ilginç yazısı...

Rüyasında GATA’ya giren başörtülü kız ... 

GATA’nın rüya tabircisi: Bak kızım sizin görmeniz gereken rüyaları söylüyorum aksakallı dede, yeşil türbe, zemzem bidonu, tesbih fıçısı... Mmm bir de böyle çeyizlik jop filan anlıyor musun?
Neye uğradığını şaşıran kız: İyi de bu çok saçma! Rüyamda GATA’ya girdim, napıcaz şimdi?

GATA’nın rüya tabircisi: Giremezsin.

Arızaya denk geldiğini anlayan kız: Rüyamda bile, hah ha ha, komik!

GATA’nın rüya tabircisi: O rüya değil bir kabus... Bu yüzden seni fişliyoruz.

Sonunda dalgaya vuran kız: Heh şimdi oldu! Bu kısmı görmemiştim, erken uyanmışım, siz devam edin.

GATA’nın rüya tabircisi: Hayrolsun!

BEYNİMİ YIKADILAR

Şimdi sizinle “Sen GATA’ya ancak rüyanda girersin” başlığını böylesine komik bir fiş repliğiyle paylaşmış bulunuyorum.

Hayret! Demek ki, akşamları böyle komik haberleri tokat gibi yemeyi fazla kaçırdığımızda ya da silkine silkine “Allah” dediğimizde kozmolojik boyuttaki simgeler üniforma giyip bilinçaltımıza dalıyor ve fişlenecek rüyalar görüyoruz.

Ordu, paşa, balyoz, darbe... Bu arkayı dörtleyen soğuk kavramların açık büfe servis edildiği sıkıcı gündemin ufaklığını, büyüklüğüyle kapatmaya yetmeyecek bir başörtüsü mağduriyetini paşa paşa dalgaya vurmanın vakti geldi.

Evet, kafam çok dağınık ve toplamak için başörtüsü takıyorum. Evet, beynimi yıkadılar, ben de başörtüsüyle kurutuyorum. Evet, siyasal bir simgeyim. Örterek akıl kaçakçılığı yapıyorum. Evet, ben bir çim kızım. Yeşertmek için kafa tabakamı nemli tutmak adına abdest alıp jumping yaparak secdeye kapanıyorum. Ohoo çok renkli bir karakterim! Hazır iktidar da bizden yana İslamcılar trendinden yaftalanıp deve koşturuyorum.

BİZ BİR ÖRGÜTÜZ

GATA mı? GATA bir matbaadır arkadaşlar, orada başörtülüler basılır ve halka mağdur olarak sürülür. Heh heyy zaman bizim zamanımız çalsın Cohenler, vursun silahlar maşallah!

Evvet benim kafamdaki araba brandası. Seviyeli bir birliktelik yaşıyoruz, kendisiyle! Hah ha kafamdaki kırk tilki için iyi bir pist alanı örtü. Utancımın kalkış saatini önlemek için takıyorum ben bunu.

Sentetik siyasalım benim. Seviyorum seni.

Ha bir de iğne var tabii... Başörtünün iki yakasını bir araya getiren hurdadır, iğne. İnce köprü. Biz zehirliyiz (aaa) ama iğnemiz zararsız. Zamanında bir adam vardı; Reşit Muhtar olması daha masum kanıksama ama değil Reha olsa gerek! Haber muhtarı o adamın böyle bir soru sorduğunu hatırlıyorum “Eee bu iğne, neden neden bu iğne?” Bu iğne neden biliyor musun kuzum? Sen neden kravat takıyorsan ya da neden kemer geçiriyorsan göbeğinin park alanına, işte bu iğne de böyle bir şey! Bitmedi biz, bir de o örtünün altına röntgen, not defteri, kova filan takıyoruz o ne derseniz? Bone olarak ortaya çıkan bu dokümanın sizden çektiği kötü kareler nedir suçu nedir anlamadım.

Şiişt biliyor musunuz biz bir örgütüz. Ezikler örgütü, bezmişler örgütü, süt dökmüş kediler örgütü, tencerenin dip örgütü, göle maya çalan Nasrettin kafalılar örgütü... Biz bir fıkrayız azizim, günün mönüsüyüz biz, biz çizgi romanız baloncuk dolduruyoruz varlığımızla. Bizim aklımızdan zorumuz var, kara delik bizim başımızın altında! Biz Allah’ın senaryosuyuz iyi gişe yaparız. Hımm iyi bir yatırım, tabii buna kim inanırsa!


alıntıdır.

Yazar: SavaS Okunma: 580

Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :

İfadeler
resim
resim
Film: Sessiz Çığlık
Yönetmen: Joachim Trier
Oyuncular: Isabelle Huppert, Gabriel Byrne
Yapım: M3 Film
resim
»Şampiyonlar Maçına Prova
»TRT'ye bunun hesabını soracağım
»Altın uçtu
»S&P'nin kararı piyasaları sarstı
»Facebook sohbeti düzeltmek
»Obezite Sorunu
»Beşiktaş da karıştı
»Trafiğe dair
»AÖF Bütünleme Sınavı
»Jeremy Hunt seeking new advice
Alt Sayfalar
İletişim | Yetki Başvurusu | ChatVakti Script | Evet Hayır Oyunu | Kurallar | Hakkımızda
Sohbet Chat seoium.com kadın moda haberleri
sitemap rss