20 Ocak 2019, Pazar | ChatVakti.Com
ana sayfa ANA SAYFA
chat SOHBET
HABERLERHABERLER
OYUNOYUN
PAPARAZZIPAPARAZZI
VIDEOVIDEO
sinema SINEMA
Sitene sohbet ekle
Sitene sohbet odası ekle!
Günlük Burçlar
burçlar
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık
Sitene günlük burç ekle
resim
»Mini Bot
»Ping Pong Savaşı
»Street Fighter
»Su Damlasi Vur
»Tank Bombala
»Tank Savaşı
»Teke Tek Mac
»Uzayda Savaş
»Çiçekleri Birleştir
»Bombaci itfaiyeci
»Blob Savaşları
»Bazuka Ping Pong
Ana Sayfa » haberler » Fuhuş çetesi 'Kafes' iddianamesinde
Fuhuş çetesi 'Kafes' iddianamesinde 19-03-2010 google google

Kafes iddianamesinde yer alan bilgilere göre, söz konusu çalışma sonucu hazırlanan raporda bu çetenin milli güvenliği tehdit eden başka örgütlerle irtibatlı olduğunun değerlendirildiği anlatıldı. Fuhuş  çetesi 'Kafes' iddianamesinde

Kafes iddianamesinde Poyrazköy davası sanığı emekli binbaşı Levent Bektaş'tan ele geçirilen 3 nolu DVD içerisinde yer alan 'fuhuş çetesi' adlı dosyada 'Dz. K. Komutanlığı içerisinde istihbarat amaçlı organize fuhuş çetesinin araştırılması' konulu raporun yer aldığı belirtildi. 12 sayfadan oluştuğu belirtilen raporun inceleme bölümüne göre, Deniz Kuvvetleri içerisinde görev yapan bazı sivil kadın memurların subay ve astsubaylarla gayri ahlaki ilişki kurduğunun belirlendiği anlatıldı. Kurulan bu organize fuhuş organizasyonunun Deniz Kuvvetleri içerisinde istihbarat amaçlı olduğu kanatine varıldığı kaydedildi. Subay ve astsubayların dışardan bazı kadınlarla da ilişki kurduğu anlatılan raporda subaylarla sivil memurlar arasındaki bu ilişkinin atamalarda da etkili olduğu ifade edildi.

Önemli uyarıların yer aldığı raporda, bu organize yapının milli güvenliği tehdit eden başka organize örgütler ile irtibatlı olduğunun değerlendirildiği kaydedildi. Raporda, 'Bu örgütlerin faaliyetlerinin başında; yurt dışına bilgi sızdırma faaliyetleri, diğer fuhuş örgütleri, uyuşturucu örgütleri, bölücü bölgeci örgütler gelmektedir' denildi.

Deniz Kuvvetleri'ndeki fuhuş çetesine yönelik çalışma neticesinde hazırlanan raporun sonuç ve değerlendirme bölümünde ise kadın sivil memurların subay ve astsubaylarla gayri ahlaki ilişkiye girmelerinin istihbari amaçlı olduğu, bu kişilerin organize bir yapının elemanı oldukları anlatıldı. Kadın sivil memurların ilişkiye girdikleri subay ve astsubaylardan ne tip menfaat sağladıklarının bilinmediği anlatılan raporda, bu istihbaratların Zuhal Azeri ile Fatih İlğar tarafından toplandığı, ne amaçla kullanıldığının bilinmediği kaydedildi. Fuhuş çetesinin Deniz Kuvvetleri'nin güvenliği açısından tehlikeli olduğu ifadelerine yer verilen raporda örgütün boyutunun tam olarak anlaşılabilmesi için soruşturmanın genişletilmesi gerektiği belirtildi.

Kafes iddianamesine göre şüphelilerin bu rapordan rahatsız oldukları ortaya çıktı. İddianamede söz konusu raporun içerisinde bulunduğu klasöre 'bu raporu kim hazırlamış' isminin verildiği kaydedildi.
alıntıdır.

Yazar: SavaS Okunma: 570

Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :

İfadeler
resim
resim
Film: Sessiz Çığlık
Yönetmen: Joachim Trier
Oyuncular: Isabelle Huppert, Gabriel Byrne
Yapım: M3 Film
resim
»Şampiyonlar Maçına Prova
»TRT'ye bunun hesabını soracağım
»Altın uçtu
»S&P'nin kararı piyasaları sarstı
»Facebook sohbeti düzeltmek
»Obezite Sorunu
»Beşiktaş da karıştı
»Trafiğe dair
»AÖF Bütünleme Sınavı
»Jeremy Hunt seeking new advice
Alt Sayfalar
İletişim | Yetki Başvurusu | ChatVakti Script | Evet Hayır Oyunu | Kurallar | Hakkımızda
Sohbet Chat seoium.com kadın moda haberleri
sitemap rss