23 Ocak 2019, Çarşamba | ChatVakti.Com
ana sayfa ANA SAYFA
chat SOHBET
HABERLERHABERLER
OYUNOYUN
PAPARAZZIPAPARAZZI
VIDEOVIDEO
sinema SINEMA
Sitene sohbet ekle
Sitene sohbet odası ekle!
Günlük Burçlar
burçlar
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık
Sitene günlük burç ekle
resim
»Mini Bot
»Ping Pong Savaşı
»Street Fighter
»Su Damlasi Vur
»Tank Bombala
»Tank Savaşı
»Teke Tek Mac
»Uzayda Savaş
»Çiçekleri Birleştir
»Bombaci itfaiyeci
»Blob Savaşları
»Bazuka Ping Pong
Ana Sayfa » haberler » Erdoğan: Eğitimde 'elektronik kitap' dönemine geçiyoruz!
Erdoğan: Eğitimde 'elektronik kitap' dönemine geçiyoruz! 22-04-2011 google google

12 Haziran seçimlerine ilişkin ikinci mitingini Gümüşhane'de gerçekleştiren Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, eğitimde yeni dönem başlatmaya hazırlandıklarını söyledi. Akıllı tahta ve elektronik kitap sistemine geçmeye hazırlandıklarını ifade eden Başbakan Erdoğan, "Okullarımızı artık akıllı tahtalarla donatacağız. Öğrencilerimizi de kitaplardan yavaş yavaş ayırarak elektronik kitap sistemine geçeceğiz. Modern eğitimde dünya ne yapıyorsa biz de onu yapıyoruz." dedi.
Binlerce partilinin yoğun ilgi gösterdiği mitingde 12 Haziran seçiminin Türk siyasi tarihinde milat olacağının altını çizen Başbakan Erdoğan, vatandaşlardan üçüncü kez yetki istedi. İlköğretimde okuyan çocuklara verdikleri kitap ve nakdi desteği hatırlatan Başbakan Erdoğan, "Gümüşhane'ye, Bayburt'a üniversiteyi biz getirdik. MHP, CHP niye yapamadı. Artık buranın çocukları kendi şehirlerinde okuyor, dışarıdan buraya öğrenciler geliyor. Her eğitim dönemi kitapları ücretsiz veriyor muyuz? Vermeye de devam edeceğiz. Eğitim sistemimizi değiştiriyoruz. Öğrencilerimizi artık kitaplardan kurtaracağız. Sınıflarımızı akıllı tahtalarla donatıp elektronik kitap sistemine geçeceğiz. Modern dünya ne yapıyorsa biz de onu yapıyoruz." dedi.

"BAŞLADIĞIMIZ İŞLERİ BİTİRMEK İÇİN BİR KEZ DAHA"
Başbakan Erdoğan, "Sizlerden başladığımız işleri bitirmek için bir kez daha onay vermenizi istiyoruz. Türkiye bu güne kadar güvenle ve istikrarla büyüdü. Güven ve istikrar 12 Haziran'dan sonra da sürsün, Türkiye büyüsün istiyoruz. İşsizliği geriletmek amacıyla İş ve Meslek Danışmanlığı ile işsizlere bire bir destek vereceğiz. İşsizliği düşürmek için yoğun çaba sarf ediyoruz 8,5 yıldır her yıl 500 bin kişiye iş ürettik. Küresel krizde İspanya, İrlanda da işsizlik rekor seviyelere yükselirken, bizde yüzde 14'lere yükseldi. Şimdi ise yüzde 11'e kadar düşürdük. Bu aydan itibaren işsizliği süratle azaltacağız. " şeklinde konuştu.
Başbakan Erdoğan, Türkiye'nin Dünya'nın en hızlı büyüyen ülkeleri arasında yüzde 8.9 ile büyüme ile Avrupa birinci, Dünya da ise 3. sırada olduğunu da sözlerine ekledi.

Yazar: SavaS Okunma: 792

Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :

İfadeler
resim
resim
Film: Sessiz Çığlık
Yönetmen: Joachim Trier
Oyuncular: Isabelle Huppert, Gabriel Byrne
Yapım: M3 Film
resim
»Şampiyonlar Maçına Prova
»TRT'ye bunun hesabını soracağım
»Altın uçtu
»S&P'nin kararı piyasaları sarstı
»Facebook sohbeti düzeltmek
»Obezite Sorunu
»Beşiktaş da karıştı
»Trafiğe dair
»AÖF Bütünleme Sınavı
»Jeremy Hunt seeking new advice
Alt Sayfalar
İletişim | Yetki Başvurusu | ChatVakti Script | Evet Hayır Oyunu | Kurallar | Hakkımızda
Sohbet Chat seoium.com kadın moda haberleri
sitemap rss