19 Aralık 2018, Çarşamba | ChatVakti.Com
ana sayfa ANA SAYFA
chat SOHBET
HABERLERHABERLER
OYUNOYUN
PAPARAZZIPAPARAZZI
VIDEOVIDEO
sinema SINEMA
Sitene sohbet ekle
Sitene sohbet odası ekle!
Günlük Burçlar
burçlar
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık
Sitene günlük burç ekle
resim
»Mini Bot
»Ping Pong Savaşı
»Street Fighter
»Su Damlasi Vur
»Tank Bombala
»Tank Savaşı
»Teke Tek Mac
»Uzayda Savaş
»Çiçekleri Birleştir
»Bombaci itfaiyeci
»Blob Savaşları
»Bazuka Ping Pong
Ana Sayfa » haberler » Erdoğan: CHP zihniyeti 'kir' demektir, her türlü pislik vardır
Erdoğan: CHP zihniyeti 'kir' demektir, her türlü pislik vardır 25-04-2011 google google

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'u dünya kenti haline getirdiklerini belirterek, "İstanbul'u çöp dağlarından, CHP zihniyetinden biz kurtardık. Çünkü CHP zihniyeti 'kir' demektir. Her türlü pislik vardır orada." dedi.
    Başbakan Erdoğan'ın 12 Haziran seçimleri kapsamında İstanbul'daki 4. durağı Çekmeköy oldu. Meydanda toplanan kalabalığa seslenen Erdoğan, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'aile sigortası'na değindi. Kılıçdaroğlu'nun 'aile sigortası' dediği şeyi farklı şekillerde uyguladıklarını söyleyen Erdoğan, "Okuldaki öğrenci sıralarında öğrenciler kitaplarını buluyor. Senin 600 TL'nin içinden bunu düş. Parayla alacaktı zaten. Her üniversite öğrencisi burs ya da kredi müracaat ettiği zaman 240 TL alıyor. Kredi yurtlar kurumunda kalıyorsa artı 150 TL beslenme yardımı veriyoruz. 390 TL yapar zaten senin 600'ün yarısı gitti. Ayrıca biz sosyal güvencesi olmayanlara asgari nakit olarak en az her ay 150 TL veriyoruz. Şuan yaptıklarımı anlatıyorum. Erzak, kışın kömürü sobası bunları veriyoruz. Biz bu erzakları veriyoruz diye 'devlet sadaka dağıtıyor' diyordu. Bunların kitabında sadaka nedir diye bir anlayış da yok. Bunlara sor 'Sadaka nedir?' bilmezler. Devlet sadaka dağıtmaz, devlet sosyal devlettir. Şuan anlattıklarımla 600'u buldu. Daha fazlası da var. Özürlüye bakanlara verilen ücret zaten asgari ücret. Bu güne kadar böyle bir şey var mıydı. Bu Ak Parti iktidarıyla geldi. Sen neyi anlatıyorsun sayın Kılıçdaroğlu. İşte bizim farkımız bu." diye konuştu.
Kılıçdaroğlu'nun Türkiye'yi yönetmekten bahsettiğini belirten Erdoğan, "Eğer bir skandal kaset olmasaydı bugün Kılıçdaroğlu diye birini duyacak mıydınız? İşte bu 'kaset genel başkanı'dır. Son gün gidiyor eski genel başkanlarının yanına aday değilim diyor, sonra da aday olduğunu açıklıyor. Şimdi de gönül alma peşinde." ifadesini kullandı.
İstanbul'u dünya kenti haline getirdiklerini belirten Recep Tayyip Erdoğan sözlerini şöyle tamamladı: "İstanbul'u çöp dağlarından, CHP zihniyetinden biz kurtardık. Çünkü CHP zihniyeti 'kir' demektir. Her türlü pislik vardır orada. Çöp dağlarıyla İstanbul'u bize terk ettiler. Biz aldık onlardan. Ondan sonra HABİTAT2 toplantısının sonuç raporlarına göre, İstanbul dünyanın en temiz kentlerinden bir tanesidir."
    Başbakan Erdoğan, Çekmeköy'deki konuşmasının ardından otobüsten inerek halkla selamlaştı. Erdoğan'ın yanına yaklaşan bir vatandaş, Başbakan'ın resminin bulunduğu tabloyu kendisine hediye etti.

Yazar: SavaS Okunma: 759

Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :

İfadeler
resim
resim
Film: Sessiz Çığlık
Yönetmen: Joachim Trier
Oyuncular: Isabelle Huppert, Gabriel Byrne
Yapım: M3 Film
resim
»Şampiyonlar Maçına Prova
»TRT'ye bunun hesabını soracağım
»Altın uçtu
»S&P'nin kararı piyasaları sarstı
»Facebook sohbeti düzeltmek
»Obezite Sorunu
»Beşiktaş da karıştı
»Trafiğe dair
»AÖF Bütünleme Sınavı
»Jeremy Hunt seeking new advice
Alt Sayfalar
İletişim | Yetki Başvurusu | ChatVakti Script | Evet Hayır Oyunu | Kurallar | Hakkımızda
Sohbet Chat seoium.com kadın moda haberleri
sitemap rss