23 Ocak 2019, Çarşamba | ChatVakti.Com
ana sayfa ANA SAYFA
chat SOHBET
HABERLERHABERLER
OYUNOYUN
PAPARAZZIPAPARAZZI
VIDEOVIDEO
sinema SINEMA
Sitene sohbet ekle
Sitene sohbet odası ekle!
Günlük Burçlar
burçlar
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık
Sitene günlük burç ekle
resim
»Mini Bot
»Ping Pong Savaşı
»Street Fighter
»Su Damlasi Vur
»Tank Bombala
»Tank Savaşı
»Teke Tek Mac
»Uzayda Savaş
»Çiçekleri Birleştir
»Bombaci itfaiyeci
»Blob Savaşları
»Bazuka Ping Pong
Ana Sayfa » haberler » Erdoğan Bahçeli'yi evinde vurdu
Erdoğan Bahçeli'yi evinde vurdu 07-02-2010 google google

Bir dizi açılış için Osmaniye'ye giden Başbakan Erdoğan gövde gösterisi yaptı. MHP'ye yüklenen Erdoğan, "Kutsal değerlerini istismar ederek siyaset yapmak akla vicdana izana sığar mı?" diye konuştu.

Asıl milliyetçiliğin ülkeye eser dikmek olduğunu belirten Erdoğan kirli oyunlara alet olmayacaklarının altını çizdi.Erdoğan Bahçeli'yi evinde vurdu

Erdoğan ve bakanları, Adana Valisi İlhan Atış, Osmaniye Valisi Celalettin Cerrah, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı MHP’li Aytaç Durak ile yaklaşık 1500 kişilik grup karşıladı

DURMAK YOK YOLA DEVAM

Yola çıkarken 'ne aldatan, ne aldanan olacaklarını' ifade ettiklerini hatırlatan Erdoğan, Türkiye'de ilkeli bir siyaset ve iktidar anlayışı mücadelesini sonuna kadar sürdüreceklerini vurguladı.

Bir süre sonra tekrar Adana'ya geleceğini belirten Erdoğan, "Kardeşlik Projemizi Adana'da ayrıca taçlandıracağız. Ve ülkemizin milli birliğine ayrı bir güç katacağız. Demokratik açılım sürecinde, 'durmak yok, yola devam' diyeceğiz." şeklinde konuştu.

ÇOCUKLARA HEDİYE

Başbakanlık otobüsü ile havalimanından ayrılan Erdoğan, yol boyunca yaklaşık 20’şer metre arayla 3 kez durup, kaldırımda bekleyen çocuklara oyuncak dağıttı. Oyuncak almak isteyen büyükler de otobüse hücum edince izdiham yaşandı, küçük çocuklar ezilme tehlikesi atlattı.

ENGELLİ KIZI DİNLEDİ

Kabalık arasında bulunan 35 yaşındaki Sabira Erdem adlı bir kadın, tekerlekli sandalyeye mahkum kızı 9 yaşındaki İlknur Erdem’i otobüse getirmek istedi. Bu sırada kalabalık arasında ezilme tehlikesi atlattı. Başbakan Erdoğan, otobüse getirilen engelli kıza 2 oyuncak bebek hediye etti. Korumalar anne ile kızını daha sonra kalabalığın arasından çıkarttı. Kaldırım kenarına oturup ağlayan Sabira Erdem, “Eşim emekli başka bir gelirimiz yok. Kızım beyin damarlarına oksijen gitmediği için yürüyemiyor, konuşamıyor. Kızımın tedavi edilmesini istiyorum” diye konuştu.

Osmaniye'de Tosyalı Holding'in yaptırdığı çelik tesislerinin açılışında MHP'yi hedef aldı.

MHP TOPLUMU FELÇ ETTİ

Biz yetkimizi sizlerden aldık. 7 yıl çalıştırmamak için karalama kampanyasında olanlar var. Çetelerle üzerimize geldiler. Hukuku zorlayarak üzerimize geldiler, boyun eğmedik. Son dönemde çok farklı bir senaryo ortaya konuluyor. Ankara'da ürettikleri kirli tahriklerle TBMM'yi çalıştırmamaya, orayı gerilim ortamına çekmeye çalışıyorlar.

KUTSAL DEĞERLERİ İSTİSMAR EDİYORLAR

Aileyi siyasete alet etmek bizim geleneklerimizde, örfümüzde, medeniyetimizde bu var mı? Kutsal değerleri istismar ederek siyaset yapmak akla vicdana izana sığar mı? 3.5 yıl bu ülkede iktidarda kaldılar. 3.5 yıl içinde sosyal yaşamı felç ettiler. Merkez Bankası bir gecede hortumlandı. Faturayı millet ödedi. Millet 5 yıl görev verdi, 3.5 yılda kaçıp gittiler

ASIL MİLLİYETÇİLİK ŞU ESERLERİ DİKMEK


alıntıdır.

Yazar: SavaS Okunma: 525

Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :

İfadeler
resim
resim
Film: Sessiz Çığlık
Yönetmen: Joachim Trier
Oyuncular: Isabelle Huppert, Gabriel Byrne
Yapım: M3 Film
resim
»Şampiyonlar Maçına Prova
»TRT'ye bunun hesabını soracağım
»Altın uçtu
»S&P'nin kararı piyasaları sarstı
»Facebook sohbeti düzeltmek
»Obezite Sorunu
»Beşiktaş da karıştı
»Trafiğe dair
»AÖF Bütünleme Sınavı
»Jeremy Hunt seeking new advice
Alt Sayfalar
İletişim | Yetki Başvurusu | ChatVakti Script | Evet Hayır Oyunu | Kurallar | Hakkımızda
Sohbet Chat seoium.com kadın moda haberleri
sitemap rss