14 Aralık 2018, Cuma | ChatVakti.Com
ana sayfa ANA SAYFA
chat SOHBET
HABERLERHABERLER
OYUNOYUN
PAPARAZZIPAPARAZZI
VIDEOVIDEO
sinema SINEMA
Sitene sohbet ekle
Sitene sohbet odası ekle!
Günlük Burçlar
burçlar
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık
Sitene günlük burç ekle
resim
»Mini Bot
»Ping Pong Savaşı
»Street Fighter
»Su Damlasi Vur
»Tank Bombala
»Tank Savaşı
»Teke Tek Mac
»Uzayda Savaş
»Çiçekleri Birleştir
»Bombaci itfaiyeci
»Blob Savaşları
»Bazuka Ping Pong
Ana Sayfa » haberler » CHP lideri Kılıçdaroğlu'na
CHP lideri Kılıçdaroğlu'na 17-04-2011 google google

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, milletvekili aday listesiyle yeni ve genç bir kadro oluşturmak istediklerini belirtti. Listeye giremeyen aday adaylarına da "Üzülmeyin" çağrısı yapan Kılıçdaroğlu, "Seçilenler en beğenilenler değil." açıklamasını yaptı. Kılıçdaroğlu, İlhan Cihaner'in adaylığıyla ilgili soruyu cevapsız bıraktı.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Büyükçekmece Belediyesi tarafından yapılan bazı tesislerin açılışı ve temel atma törenine katıldı. Kılıçdaroğlu, Mimarsinan Mahallesi'ndeki Atatürk Parkı'nda gerçekleşen törene, programında gözükmeyen ziyaretleri dolayısıyla yaklaşık 2 saat geç geldi. Kılıçdaroğlu'nu tören alanında yaklaşık 1000 kişilik bir kalabalık karşıladı.
Törende vatandaşlara hitap eden CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, konuşmasına geç kaldığı için özür dileyerek başladı. Az önce bir sendikayı ziyaret ettiklerini dile getiren Kılıçdaroğlu, işten atılan işçilerin sorunlarını dinlediği için geç kaldığını söyledi. CHP olarak herkese iş, aş bulmaya kilitlendiklerini aktaran Kılıçdaroğlu, telefon dinleme iddialarına değindi. "Telefonlarımız dinleniyormuş, dinlemezlerse namertler" diyen Kılıçdaroğlu, "Akşama kadar telefonumuz dinleseler ne olur. Biz onlar gibi cebimizi düşünmüyoruz. Onlar gibi belediye başkanının makamında oturup "poşetten deste deste paraları çıkar demiyoruz." dedi.
Konuşmasında milletvekili listelerine de değinen Kılıçdaroğlu, milletvekili listelerinde genç ve yeni bir kadro oluşturduklarını söyledi. Milletvekilliği için 4 binin üzerinde başvuru olduğunu belirten Kılıçdaroğlu, 4 bin kişinin içinden parlamentoya 550 milletvekili adayı seçmeleri gerektiğini belirtti. Adaylığa seçilenlerin 'En beğenilenler' olmadığını savunan Kılıçdaroğlu, "Hepsi seçkin, hepsi yurtsever, hepsi CHP'li, hepsi bu ülke için çaba harcamak istiyor. Ama parlamentoda sayı sınırlı. Milletvekili listelerine giremeyen arkadaşlar üzülmesinler." diye konuştu.
Konuşmasında Aile Sigortası ve Bedelli askerlik projesinden bahseden Kılıçdaroğlu, hükumetin aile sigortasına "Kaynağı nereden bulacaksınız?" itirazında bulunduğunu belirtti. Kılıçdaroğlu, bedelli askerlik konusunda yapılan itirazları de eleştirdi.
Konuşmaların ardından Kılıçdaroğlu ve beraberindekiler yapımı tamamlanan tesislerin açılışını ve bazı tesislerin temel atmasını gerçekleştirdi. Kılıçdaroğlu tören sonunda Erzincan Eski Cumhuriyet Başsavcısı İlhan Cihaner'in Denizli'de ikinci sıradan kontenjan adayı olmasıyla ilgili soruları cevapsız bıraktı.

Yazar: SavaS Okunma: 671

Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :

İfadeler
resim
resim
Film: Sessiz Çığlık
Yönetmen: Joachim Trier
Oyuncular: Isabelle Huppert, Gabriel Byrne
Yapım: M3 Film
resim
»Şampiyonlar Maçına Prova
»TRT'ye bunun hesabını soracağım
»Altın uçtu
»S&P'nin kararı piyasaları sarstı
»Facebook sohbeti düzeltmek
»Obezite Sorunu
»Beşiktaş da karıştı
»Trafiğe dair
»AÖF Bütünleme Sınavı
»Jeremy Hunt seeking new advice
Alt Sayfalar
İletişim | Yetki Başvurusu | ChatVakti Script | Evet Hayır Oyunu | Kurallar | Hakkımızda
Sohbet Chat seoium.com kadın moda haberleri
sitemap rss