15 Aralık 2018, Cumartesi | ChatVakti.Com
ana sayfa ANA SAYFA
chat SOHBET
HABERLERHABERLER
OYUNOYUN
PAPARAZZIPAPARAZZI
VIDEOVIDEO
sinema SINEMA
Sitene sohbet ekle
Sitene sohbet odası ekle!
Günlük Burçlar
burçlar
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık
Sitene günlük burç ekle
resim
»Mini Bot
»Ping Pong Savaşı
»Street Fighter
»Su Damlasi Vur
»Tank Bombala
»Tank Savaşı
»Teke Tek Mac
»Uzayda Savaş
»Çiçekleri Birleştir
»Bombaci itfaiyeci
»Blob Savaşları
»Bazuka Ping Pong
Ana Sayfa » haberler » Çelik: Kılıçdaroğlu'nun konuşmaları küfürnameye dönüştü
Çelik: Kılıçdaroğlu'nun konuşmaları küfürnameye dönüştü 06-04-2011 google google

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun partisinin grup toplantısındaki konuşmalarının, 'adeta bir küfürnameye dönüştüğünü' savundu.

Çelik, AK Parti Genel Merkezi'nde düzenlediği basın toplantısında yaptığı konuşmada, Kılıçdaroğlu'nun sokak ağzıyla konuşmaya devam ettiğine işaret ederek, "Tahrik, tezyife devam ediyor. Küfür etmeye devam ediyor. Sayın Başbakanı, ar damarı çatlamakla itham ediyor. Kem söz, sözün sahibine aittir. İftira ederek, kara çalarak, çamur atarak, hakaret ederek, tahkir ve tezyifte bulunarak, hiç kimse siyasette yol ve mesafe kat etmemiştir." dedi.
Kılıçdaroğlu'nun iftira makinasına dönüştüğünü ileri süren Çelik, şunlardı söyledi: "Oyunu artırabilmek için, oyunu artırmak sayın Kılıçdaroğlu için hayat memat meselesine haline gelmiştir. Çünkü eğer oyunu ciddi şekilde artırmazsa 13 Haziran'da sayın Kılıçdaroğlu'nun yerinde yeller esecektir. Gayeye ulaşmak için her vasıtayı, her türlü yalanı ve iftirayı, her türlü hakareti cevaz görmektedir, meşru görmektedir. Bu, makyavelist bir anlayıştır. Makyavalizm kimseye yar olmamıştır. Ne diyor, güya 'Deniz Feneri sanıklarından birisi çıkmış demiş ki 'Benim güvencem Recep Tayyip Erdoğan'dır. Sayın Kılıçdaroğlu hangi sanık dedi. Nerede dedi. Bunu dedi de biz mi duymadık. Biz duymadık, google da mı duymadı. Nerde söyledi. Sizin attığınız bu iftira çamurunuzla baş başa bırakıyorum. Çamurlarınız biriktikçe onun içinde korkarım ki debelenmeye başlarsınız. Başından itibaren şunu söylüyorum. Bize hakaret edeceksiniz. Başbakanımıza, bize hakaret edeceksiniz. Eee biz de diğer yanağımızı göstereceğiz. Yok böyle bir şey. Bu iftiraları kendisine iade ediyorum. İddiasını ispat etmeye davet ediyorum. Hangi Deniz Feneri sanığı 'benim güvencem Recep Tayyip Erdoğan' dedi. Kim güvence gösterdi. Güvence gösterdiğini var sayın. Ergenekon sanıklarından birisi dese ki 'güvencem cumhurbaşkanı, başbakan, bakanı' gösterse. Tek taraflı güvence sizi bağlar. Bu tavır CHP için hoş bir gidiş değil."
Ayrıca, CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal'ın, Başbakan Erdoğan'a yönelik çok nahoş ifade kullandığını kaydeden Çelik, "Sayın Baykal sayın Kılıçdaroğlu'ndan çok daha onurluymuş ki çıkıp özür diledi. Özür dilemek bile bir erdemdir. Yaptığı hatadan dolayı özür dilemek erdemdir." dedi.

"AYNI ŞEKİLDE CEVAP VERİLECEK"
CHP'li yetkililerin kendilerine yöneltilen açıklamalarına cevap vereceklerini kaydeden Çelik, "Seçim yaklaşırken tekrarlanmasını özellikle diliyorum. CHP'den başbakanımıza, genel başkanımıza, hükümetimize, partimize, camiamıza yönelik bu tür saldırılar, itham ve karalamalar geldiği zaman bizim elimiz patlıcan toplamıyor. Bir şekilde cevaplarını alırlar." diye konuştu.

Yazar: SavaS Okunma: 657

Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :

İfadeler
resim
resim
Film: Sessiz Çığlık
Yönetmen: Joachim Trier
Oyuncular: Isabelle Huppert, Gabriel Byrne
Yapım: M3 Film
resim
»Şampiyonlar Maçına Prova
»TRT'ye bunun hesabını soracağım
»Altın uçtu
»S&P'nin kararı piyasaları sarstı
»Facebook sohbeti düzeltmek
»Obezite Sorunu
»Beşiktaş da karıştı
»Trafiğe dair
»AÖF Bütünleme Sınavı
»Jeremy Hunt seeking new advice
Alt Sayfalar
İletişim | Yetki Başvurusu | ChatVakti Script | Evet Hayır Oyunu | Kurallar | Hakkımızda
Sohbet Chat seoium.com kadın moda haberleri
sitemap rss