17 Ocak 2019, Perşembe | ChatVakti.Com
ana sayfa ANA SAYFA
chat SOHBET
HABERLERHABERLER
OYUNOYUN
PAPARAZZIPAPARAZZI
VIDEOVIDEO
sinema SINEMA
Sitene sohbet ekle
Sitene sohbet odası ekle!
Günlük Burçlar
burçlar
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık
Sitene günlük burç ekle
resim
»Mini Bot
»Ping Pong Savaşı
»Street Fighter
»Su Damlasi Vur
»Tank Bombala
»Tank Savaşı
»Teke Tek Mac
»Uzayda Savaş
»Çiçekleri Birleştir
»Bombaci itfaiyeci
»Blob Savaşları
»Bazuka Ping Pong
Ana Sayfa » haberler » Bursaspor: Diyar düşürülmesin!
Bursaspor: Diyar düşürülmesin! 17-03-2010 google google

Bursaspor Yönetim Kurulu, Federasyonun Diyarbakır maçıyla ilgili kararının ardından yaptığı açıklamada, "TFF, bugünkü kararı ile futbolumuzu her şekilde şiddetten uzak tutacağını gösteren bir karar almıştır." dedi. Bursaspor: Diyar düşürülmesin!

Bursaspor Yönetim Kurulu tarafından kulüben resmi internet sitesinde yapılan yazılı açıklamada, Diyarbakırspor maçıyla ilgili olarak bu güne kadar susmayı tercih ettikleri hatırlatıldı. Adaletin her türlü baskıdan arındırılarak uygulandığının belirtildiği açıklamada, şöyle denildi:

"Türkiye Futbol Federasyonu, bugünkü kararı ile futbolumuzun her şekilde şiddetten uzak tutulacağını gösteren bir karar almıştır. Bu maçı Diyarbakır'a gidip oynamak için neler yaptığımız ve nelerle karşılaştığımız ortadadır. Bursa'daki maçtan bu yana tüm Bursasporluları haksız yargılayanlar 'yorumsuz' olarak sunduğumuz görüntüler sonrasında neler yaşadığımızın ve nasıl bir ortamla karşı karşıya olduğumuzun farkına varmışlardır. Unutulmamalıdır ki, bizim Diyarbakır şehri ve Diyarbakırspor ile ilgili hiçbir olumsuz düşüncemiz ve yargımız yoktur."

"DİYARBAKIRSPOR DÜŞÜRÜLMESİN"

Maçın tekrar oynatılması isteyenlerin şimdi konuşmasının istendiği açıklamada, şöyle devam edildi: "Diyarbakırspor küme düşürülmemeli. Diyarbakır ile ilgili sosyal mesajlar veren futbol dünyasındaki kişilerin Diyarbakırspor'un bundan sonraki durumu ile ilgili de aynı mesajları vermesini Türk Futbolu adına beklediğimizi bildiririz. Bize göre Diyarbakırspor küme düşürülmemeli ve Diyarbakırspor'da oynayan futbolcuların emekleri düşünülerek onların da bu futbol oyununun bir parçası olduğu unutulmamalıdır. Son olarak Türkiye Futbol Federasyonunun bugünkü karar toplantısına Sayın Levent Kızıl'ın katılmadığını öğrendik ve bu yüzden kendisine bir teşekkür borçluyuz. Türk futbolunun gelişimi için ve çeşitli polemiklere sebebiyet vermemek için yaptığı bu etik davranışın Türk Futbol dünyasındaki kişilere ve tüm taraflara örnek olmasını dileriz. Türk futbolunun marka değerini hep birlikte yükseltmek için bize düşen görevlere hazır olduğumuzu bildiririz."
alıntıdır.

Yazar: SavaS Okunma: 565

Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :

İfadeler
resim
resim
Film: Sessiz Çığlık
Yönetmen: Joachim Trier
Oyuncular: Isabelle Huppert, Gabriel Byrne
Yapım: M3 Film
resim
»Şampiyonlar Maçına Prova
»TRT'ye bunun hesabını soracağım
»Altın uçtu
»S&P'nin kararı piyasaları sarstı
»Facebook sohbeti düzeltmek
»Obezite Sorunu
»Beşiktaş da karıştı
»Trafiğe dair
»AÖF Bütünleme Sınavı
»Jeremy Hunt seeking new advice
Alt Sayfalar
İletişim | Yetki Başvurusu | ChatVakti Script | Evet Hayır Oyunu | Kurallar | Hakkımızda
Sohbet Chat seoium.com kadın moda haberleri
sitemap rss