20 Ocak 2019, Pazar | ChatVakti.Com
ana sayfa ANA SAYFA
chat SOHBET
HABERLERHABERLER
OYUNOYUN
PAPARAZZIPAPARAZZI
VIDEOVIDEO
sinema SINEMA
Sitene sohbet ekle
Sitene sohbet odası ekle!
Günlük Burçlar
burçlar
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık
Sitene günlük burç ekle
resim
»Mini Bot
»Ping Pong Savaşı
»Street Fighter
»Su Damlasi Vur
»Tank Bombala
»Tank Savaşı
»Teke Tek Mac
»Uzayda Savaş
»Çiçekleri Birleştir
»Bombaci itfaiyeci
»Blob Savaşları
»Bazuka Ping Pong
Ana Sayfa » haberler » Bülent Arınç: Bazıları gibi 'şapkamı alıp kaçayım' demedik
Bülent Arınç: Bazıları gibi 'şapkamı alıp kaçayım' demedik 25-04-2011 google google

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, milletin güvenini boşa çıkarmadıklarını belirterek, "Biz de cesaretli çıktık, kararlı çıktık. Bize 'git' diyenler bizi korkutmak için, yıkmak için darbe yapmak için plan yapmak, bilmem neler yapanlara bazı başbakanların yaptıkları gibi 'verin şapkamı da alıp kaçayım, gideyim' demedik, 55 tane çete ve mafyayı çökerttik." dedi.
    Arınç, partisinin Bursa Yıldırım İlçe Başkanlığı'nın Sinandede Mahallesi'ndeki seçim koordinasyon merkezinin açılış törenine katıldı.
    Burada toplanan vatandaşlara seslenen Arınç, AK Parti'nin Türkiye'nin 81 ilinin 80'inde milletvekiline sahip bir parti olduğuna değinerek, Türkiye'nin her yerinde var olduklarını; 12 Haziran seçikleriyle Tunceli'deki eksikliği de kapatacaklarını söyledi.
    CHP ve MHP'nin "AK Parti sahillerde yok" eleştirilerine de değinen Arınç, 2007 seçimleri sonucuna göre CHP'nin 36 ilde olmadığını, MHP'nin de birçok ilde olmadığına dikkat çekti. Arınç, şunları söyledi:
    "Sahilleri kazandık diye seviniyorlar. Eskiden de böyleydi. 'İzmir'i kaptırmayız' diyorlardı. Bir İzmir'i kazansalar 80'inin kaybetseler umurlarında değil. Biz halbuki her yerde varız. Bursa'da olduğumuz gibi Muş'ta da, Hakkari'de de varız. Hamdolsun Van'da da varız. Kuzeyden güneye, doğudan batıya, Türkiye'nin her yerinde AK Parti olarak varız. 15, 16, 17 milyon oyumuz var. İki seçmenden birinin oyunu alıyoruz çok şükür. Yıldırım gibi 470 ilçe belediyemiz var. 16 büyükşehirin 10'u bizde ve 81 ilin 50'sinden fazlasında belediyemiz var, çok şükür parlamentoda 336 milletvekilimiz var. Bu seçime de Allah'a güvenerek, milletimize her zaman duyduğumuz itimatımızı tazeleyerek gidiyoruz. Tek emelimiz insanlarımıza hizmet etmek, çalmadık, çaldırmadık."

    "BİZİ YIKMAK İSTEYENLER İÇERDE"
    Milletin kendilerine duyduğu güveni boşa çıkarmadıklarının altını çizen Arınç, darbe planı yapanlar karşısında cesaretli davrandıklarını kaydetti.
    Darbe planları karşısında eskiden bazı başbakanların yaptığı gibi 'verin şapkamı da kaçayım gideyim' demediklerini hatırlatan Arınç, şunları kaydetti:
    "Sizin emanetinizi yerde bırakmadık. Egemenlik milletindir, millet iradesini yere düşürmeyiz. Ona buna da teslim etmeyiz. Kaşını kaldırandan korkmayız. 'Git' demeni de sevmeyiz. Haddini bil, ben hakkımı biliyorum, haddimi de biliyorum. Sen de haddini bildin. Bizim dönemimizde 55 tane mafya ve çete örgütünü çökerttik. Hepsi mahkemelerde hesaplarını veriyor bir kısmı da içeride...
    Siyasi suikastlar, faili meçhul cinayetler, hiçbiri kalmadı. Hepsini yakaladık ve yargının önüne çıkardık. Çok şükür bugün de siyasi hesaplarla milletin seçtiği hükümetleri devirmek için onlarla, bunlarla işbirliği yapanlar bir yerde yargılanmaya devam ediyorlar. Biz hür bir Türkiye'yi sizlere bırakıyoruz. Çok şükür herkesin artık sokağa çıkarken bir komploya kurban gitmekten kokmadığı, farklı fikirlerde, düşüncelerde olan insanların 'ülkede yarın hangi karışıklık olacak' diye endişe duymadığı bir Türkiye... Bu Türkiye bugünkü muhalefet partilerinin zamanında Kahramanmaraş olaylarını yaşadı."

Yazar: SavaS Okunma: 709

Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :

İfadeler
resim
resim
Film: Sessiz Çığlık
Yönetmen: Joachim Trier
Oyuncular: Isabelle Huppert, Gabriel Byrne
Yapım: M3 Film
resim
»Şampiyonlar Maçına Prova
»TRT'ye bunun hesabını soracağım
»Altın uçtu
»S&P'nin kararı piyasaları sarstı
»Facebook sohbeti düzeltmek
»Obezite Sorunu
»Beşiktaş da karıştı
»Trafiğe dair
»AÖF Bütünleme Sınavı
»Jeremy Hunt seeking new advice
Alt Sayfalar
İletişim | Yetki Başvurusu | ChatVakti Script | Evet Hayır Oyunu | Kurallar | Hakkımızda
Sohbet Chat seoium.com kadın moda haberleri
sitemap rss