20 Ocak 2019, Pazar | ChatVakti.Com
ana sayfa ANA SAYFA
chat SOHBET
HABERLERHABERLER
OYUNOYUN
PAPARAZZIPAPARAZZI
VIDEOVIDEO
sinema SINEMA
Sitene sohbet ekle
Sitene sohbet odası ekle!
Günlük Burçlar
burçlar
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık
Sitene günlük burç ekle
resim
»Mini Bot
»Ping Pong Savaşı
»Street Fighter
»Su Damlasi Vur
»Tank Bombala
»Tank Savaşı
»Teke Tek Mac
»Uzayda Savaş
»Çiçekleri Birleştir
»Bombaci itfaiyeci
»Blob Savaşları
»Bazuka Ping Pong
Ana Sayfa » haberler » Bahçeli'nin korumaları olay çıkardı
Bahçeli'nin korumaları olay çıkardı 03-02-2010 google google

Meclis Genel kurulunda yaşananlardan sonra MHP lideri Bahçeli'nin korumaları milletvekili olmayanların giremediği alana girmek isteyince kıyamet koptu. Korumalar "içeri gireriz yasağı deleriz" sözleriyle yasağı delmeye kalktı...
Bahçeli'nin korumaları olay çıkardı
MHP'nin, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ömer Dinçer hakkında "Çalışma hayatında yaşanan anlaşmazlıklar karşısında ve ortaya çıkan sosyo ekonomik duruma rağmen sorumlulukları yerine getiremediği'' gerekçesiyle verilen gensoru önergesinin gündeme alınıp alınmamasına ilişkin görüşmeler yapılırken yaşanan tartışmalar ve gergin oturumun ardından genel kurula MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin korumalarının girmek istemesi ortamı gerdi.

SALONA GİRERİZ CEZAMIZI ÇEKERİZ
Meclis genel Kurulu içerisinde hararetli tartışmaların yoğunlaştığı bir anda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin korumaları salona girmek istedi. Görüşmelerin olduğu anda kendilerine yasak olan bir bölgeye girmek istemelerinin mümkün olmadığı söylenen korumalar "İçeri gireriz cezamızı çekeriz" restini çekerek ortamın gerilmesine ve tartışmaların büyümesine neden oldular.ALİ KOYUNCU SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Dışarıda korumalar ile salona girip girememe kavgası yaşanırken, Genel Kurul Salonu'nda da tartışmalar iyice alevlendi. Meclis Genel Kurulu'nda bulunan Devlet Bahçeli'nin korumalarının içeriye girmek için çıkarttıkları kavga ve gergin ortam sonrasında AK Parti Bursa Milletvekili Ali Koyuncu sinir krizi geçirdi. Ali Koyuncu'ya sağlık ekipleri gelerek müdahale etti.Meclis Genel Kurulu'nun oturma bölümüne seçilmiş milletvekillerinin dışında ancak görevli olan stenografların girebiliyor. MHP lideri Bahçeli'nin korumalarının müdahalenin ise milletin iradesine büyük hakaret sayıldığı belirtildi.

POLİSTEN DESTEK İSTENDİ

Bahçeli'nin korumalarının Genel Kurul'a girmek istemesi üzerine TBMM'deki görevli polislerden destek istendi kapıdaki koruma sayısı artırıldı.

Bu arada genel kurulda yaşanan gerginliklerin önüne geçmek ve kavgayı ayırmak isteyen Meclis İdare Amiri KOnya Milletvekil Orhan Erdem'in gözüne yumruk geldi. Kavga anında gözüne gelen yumrukla Erdem'in gözlüğünün kırıldığı öğrenildi.


alıntıdır.

Yazar: SavaS Okunma: 651

Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :

İfadeler
resim
resim
Film: Sessiz Çığlık
Yönetmen: Joachim Trier
Oyuncular: Isabelle Huppert, Gabriel Byrne
Yapım: M3 Film
resim
»Şampiyonlar Maçına Prova
»TRT'ye bunun hesabını soracağım
»Altın uçtu
»S&P'nin kararı piyasaları sarstı
»Facebook sohbeti düzeltmek
»Obezite Sorunu
»Beşiktaş da karıştı
»Trafiğe dair
»AÖF Bütünleme Sınavı
»Jeremy Hunt seeking new advice
Alt Sayfalar
İletişim | Yetki Başvurusu | ChatVakti Script | Evet Hayır Oyunu | Kurallar | Hakkımızda
Sohbet Chat seoium.com kadın moda haberleri
sitemap rss