15 Aralık 2018, Cumartesi | ChatVakti.Com
ana sayfa ANA SAYFA
chat SOHBET
HABERLERHABERLER
OYUNOYUN
PAPARAZZIPAPARAZZI
VIDEOVIDEO
sinema SINEMA
Sitene sohbet ekle
Sitene sohbet odası ekle!
Günlük Burçlar
burçlar
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık
Sitene günlük burç ekle
resim
»Mini Bot
»Ping Pong Savaşı
»Street Fighter
»Su Damlasi Vur
»Tank Bombala
»Tank Savaşı
»Teke Tek Mac
»Uzayda Savaş
»Çiçekleri Birleştir
»Bombaci itfaiyeci
»Blob Savaşları
»Bazuka Ping Pong
Ana Sayfa » haberler » Aracınızın tamir aşamalarını evinizden izleyebilirsiniz
Aracınızın tamir aşamalarını evinizden izleyebilirsiniz 22-09-2010 google google

Konya'da bir otomotiv firması, tamir, boya ve bakım safhalarına kurduğu kameralı sistem sayesinde müşterinin aracının tamir aşamalarını evlerinden izlemesini sağlıyor. Müşterilerine bunun için bir şifre veren firmanın uygulaması sayesinde araç sahipleri, internetten araçlarını tamirinin hangi aşamada olduğunu dilediği gibi takip edebiliyor.

Müşteri memnuniyetini artırmak isteyen işletmeciler, teknolojik imkânlardan yararlanarak, birçok yeniliğe imza atıyor. Konya Motorlu Sanayi'nde faaliyet gösteren bir firma, servis içerisine yerleştirdiği kameralarla tamir olan araçları, müşterilerine izletiyor. Ayrıca tamir, bakım ve boya safhaları video olarak da kaydediliyor. Müşteri istediği taktirde görüntüler kendisine veriliyor. Pratik Otomotiv Firması Genel Müdürü Metin Darıcı, sistem sayesinde müşteri sayısında ciddi artış yakaladıklarını ifade etti. Uygulama hakkında bilgi veren Genel Müdür Metin Darıcı, "Kaza veya genel bakım için bize gelen müşterilerimizin memnuniyetini artırmak için kameralı bir uygulama başlattık. İş yerimizin değişik bölgelerine kameralar yerleştirdik. Araçları tamir olan müşterilerimizin görüntüleri izleyebilmesi için özel şifreli bir site oluşturduk. Müşterilerimiz, aracının ne durumda olduğunu buradan görüyor, tamir aşamalarını izleyebiliyor." dedi.

İşletme olarak yenilik ve teknolojiyi her zaman yakından takip ettiklerini söyleyen Darıcı, araç sahiplerinin bütün ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflediklerini bildirdi. Darıcı, "Lastik patlamasından tutun, motor, kaporta, mekanik, elektronik, boya ve detay temizliğe kadar her alanda müşterilerin eksiksiz hizmet alması için çalışıyoruz. Kaza anında bile sürücüleri yalnız bırakmıyor 365 gün 24 saat açık telefonumuzla anında kaza veya olay yerinde giderek gerekli bütün yardımı sürücülere sunuyoruz. Tutanak tutulması, fotoğraf çekilmesi, tüm hasar işlemleri konusunda gerekli takibatı yapıyor, neticelendiriyoruz." ifadelerini kullandı.

Vize işlemleri öncesinde araçlarda 101 noktada ücretsiz check-up hizmeti verdiklerini açıklayan Darıcı, "Hizmeti müşterilerin ayağına götürüyoruz. Araçların küçük çizik, boya, parlatma işleri için bile bu uygulamayı yapıyoruz. Profesyonel bir ekiple çalışmanın güveni içinde müşterilerimizin tüm isteklerine cevap vermeye çalışıyoruz." diye konuştu.

Aracını bakıma veren Emrah Öz, uygulamanın kendileri için memnuniyet vereci olduğunu söyledi. Aracın tamirinin her safhasını internetten izlediğini ifade eden Emrah Öz, uygulamanın şüşteriye verilen değerin göstergesi olduğunu kaydetti.


alıntıdır.

Yazar: SavaS Okunma: 976

Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :

İfadeler
resim
resim
Film: Sessiz Çığlık
Yönetmen: Joachim Trier
Oyuncular: Isabelle Huppert, Gabriel Byrne
Yapım: M3 Film
resim
»Şampiyonlar Maçına Prova
»TRT'ye bunun hesabını soracağım
»Altın uçtu
»S&P'nin kararı piyasaları sarstı
»Facebook sohbeti düzeltmek
»Obezite Sorunu
»Beşiktaş da karıştı
»Trafiğe dair
»AÖF Bütünleme Sınavı
»Jeremy Hunt seeking new advice
Alt Sayfalar
İletişim | Yetki Başvurusu | ChatVakti Script | Evet Hayır Oyunu | Kurallar | Hakkımızda
Sohbet Chat seoium.com kadın moda haberleri
sitemap rss