01 Haziran 2020, Pazartesi | ChatVakti.Com
ana sayfa ANA SAYFA
chat SOHBET
HABERLERHABERLER
OYUNOYUN
PAPARAZZIPAPARAZZI
VIDEOVIDEO
sinema SINEMA
Sitene sohbet ekle
Sitene sohbet odası ekle!
Günlük Burçlar
burçlar
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık
Sitene günlük burç ekle
resim
»Mini Bot
»Ping Pong Savaşı
»Street Fighter
»Su Damlasi Vur
»Tank Bombala
»Tank Savaşı
»Teke Tek Mac
»Uzayda Savaş
»Çiçekleri Birleştir
»Bombaci itfaiyeci
»Blob Savaşları
»Bazuka Ping Pong
Ana Sayfa » haberler » Adsl ile telefon tek fiyata
Adsl ile telefon tek fiyata 27-01-2010 google google

Hem 1 Mbps, 4 GB internet hem de sabit telefonunuzla 100 dk. konuşadslma sadece 19,80TL.

Türkiye’nin önde gelen alternatif telekom operatörü Koç.net, BiRi ADSL’in bugüne kadar sunmakta olduğu Konuş-Öde telefon hizmeti dışında ADSL hizmetini de içeren yeni bir telefon kampanyasını paketleri arasına ekledi.
BiRi ADSL’den tüm kullanıcılarına yönelik yeni bir kampanya: Sabit fiyata hem internet bağlantısı hem de mevcut telefonlarını değiştirmeden, en ekonomik konuşma imkanı bir arada.


TEK FİYAT UYGULAMASI NEDİR?
BiRi ADSL, bugüne kadar, konuştuğunuz kadar ödeyebildiğiniz, Konuş-Öde telefon hizmetinin yanında, dileyen kullanıcılarına, yurt dışında son yıllarda çok tercih edilen yeni bir fırsatı daha Türkiye’de sunan ilk marka oluyor.


“BiRi ADSL+TELEFON TEK FİYAT UYGULAMASI”, ADSL hizmeti için aylık ödediğiniz ücrete ilave olarak farklı ihtiyaçlara yönelik oluşturulmuş olan farklı arama planlarına sabit fiyatlarla sahip olabilmenize imkan tanıyan çok ekonomik bir kampanya önerisidir.
www.biri.com.tr ‘ de detaylı olarak inceleyebileceğiniz ve hemen abonesi olabileceğiniz 5 farklı telefon paketi ile, dilediğiniz hız ya da limitlerdeki internetin yanında, aylık sabit bir ücret karşılığı seçtiğiniz pakete dahil dakika limitlerinde telefon görüşmesi yapma imkanı sağlar. Şehiriçi, yurtiçi, yurt dışı ve GSM aramaları paketler içinde yer almaktadır.
BiRi ADSL +TELEFON hizmetinin altında yatan tek fiyat uygulaması mantığı; Şehiriçi, Şehirlerarası, Uluslararası 1. Kademe ve yurtiçi GSM yönlerini kapsayan 100, 250, 500, 750 ve 1.000 dakika paketleriyle, her bütçeye ve ihtiyaca uygun 5 farklı alternatif içeriyor.
100 dakika konuşmayı içeren 1 Mbps hızındaki 4 GB kotalı Konuşan BiRi paketine, kampanya süresi boyunca aylık 19,80 TL'ye abone olunabiliyor. 250 dakika konuşma ve 1 Mbps hızındaki 4 GB kotalı Konuşan BiRi paketi, kampanya süresi boyunca aylık 27,80 TL bedelle; 500 dakikalık telefon görüşmesini içeren 1 Mbps hızındaki 4 GB kotalı Konuşan BiRi paketi, 39,80 TL'ye, 750 dakikalık paket 51,80 TL’ye ve de 1000 dakikalık Telefon ve İnternet paketi ise 62,80 TL’ye sunuluyor.

BiRi ADSL’den Ocak ayı boyunca bu paketi satın alanlara ise aynı zamanda ilk ay 250 dakikalık telefon görüşmesi hediyesi de verilecek olup, bu hediye 250 dakika satın alınan telefon paketinin dakikasına ilk ay ilave edilecektir.

Yazar: Cankat Okunma: 730

Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :

İfadeler
resim
resim
Film: Sessiz Çığlık
Yönetmen: Joachim Trier
Oyuncular: Isabelle Huppert, Gabriel Byrne
Yapım: M3 Film
resim
»Şampiyonlar Maçına Prova
»TRT'ye bunun hesabını soracağım
»Altın uçtu
»S&P'nin kararı piyasaları sarstı
»Facebook sohbeti düzeltmek
»Obezite Sorunu
»Beşiktaş da karıştı
»Trafiğe dair
»AÖF Bütünleme Sınavı
»Jeremy Hunt seeking new advice
Alt Sayfalar
İletişim | Yetki Başvurusu | ChatVakti Script | Evet Hayır Oyunu | Kurallar | Hakkımızda
Sohbet Chat seoium.com kadın moda haberleri
sitemap rss